Rekrutacja

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 

Czwartkowemu popołudniu w SP nr 11 towarzyszyła radosna atmosfera, którą tworzyli zaproszeni najmłodsi goście z ościennych przedszkoli wraz z rodzicami, nauczyciele w roli gospodarzy oraz uczniowie. Szkolne sale i korytarze wypełnione były śmiechem i rozmowami. Dobry nastrój udzielał się wszystkim uczestnikom.

„Jestem tu pierwszy raz i szkoła, choć wydaje się na pierwszy rzut oka ogromna, w rzeczywistości jest ciepła i przyjazna. Nie spodziewałam się takiego powitania, jest super” – stwierdziła pani Dorota- mama sześcioletniej Amelii.

„To popołudnie spędziłam wraz z moimi dziećmi bardzo interesująco, zumba   na rozgrzewkę była świetnym pomysłem” – z wypiekami na twarzy opowiadała mama bliźniaków.

Zaproszeni goście zostali powitani przez dyrektor szkoły Katarzynę Jankowską oraz wicedyrektor Dorotą Gościńską. Obie panie zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy. Aby odkryć w sobie energetycznego ducha, wszyscy wzięli udział w zumbie na rozgrzewkę. „Zastrzyk mocy” pozwolił później zagrać w gry   w wielkim formacie pod patronatem Arki Gier. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z nowoczesnymi narzędziami multimedialnymi. Magiczny dywan czy tablica interaktywna wzbudziły spore emocje. Nauczyciele poprowadzili zajęcia, w których, wykorzystując nowoczesne narzędzia, pokazali jak przez dobrą zabawę można się wiele nauczyć. Goście mogli obejrzeć również kolorowe sale lekcyjne, w tym "zerówkę". Na profesjonalnych sztalugach powstały małe i duże dzieła sztuki- wynik pracy małych artystów i ich rodziców. Przygotowana bogata oferta zaspokoiła oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Osobne atrakcje odbywały się w hali sportowej. Tu każdy chciał spróbować swoich sił na torze przeszkód. A że SP 11 „koszykówką stoi”, goście mogli sprawdzić się w rzutach do kosza pod bacznym okiem trenera. Kolejną zabawę gwarantowały instrumenty muzyczne. Każdy mały meloman chętnie próbował stworzyć dzieło wieczoru. Zastrzyk energii gwarantowała słodka kawiarenka, gdzie czekały świeże, pachnące i przepyszne wypieki oraz aromatyczne napoje.

Podczas tego wieczoru goście mogli zwiedzić szkolę i zapoznać się z jej funkcjonowaniem. Każdy odwiedzający "Jedenastkę" przedszkolak otrzymał drobny upominek.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.