Rekrutacja

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Akademia Młodego Odkrywcy, której zajęcia dla przedszkolaków odbywają się w naszej szkole, cieszy się ogromną popularnością.

Poprzednio, przedszkolaki z zaprzyjaźnionego Przedszkola "WIKI" bawiły się u nas na całego z elementami koszykówki. W tym tygodniu dołączyły do nich sześciolatki z Przedszkola nr 4, aby rozwijać swoje kompetencje językowe na zajęciach języka angielskiego z panią Alicją Stefanowicz.

Przygotowane warsztaty polegały na rozwiązaniu różnych zagadek i wykonaniu zadań, które doprowadziły naszych gości do zdobywania wskazówek i na koniec odnalezienia, gdzie schowano rekina - bohatera zajęć oraz nagród dla naszych odkrywców.

Oprócz podnoszenia umiejętności językowych, dzieci świetnie się bawiły goszcząc w naszej JEDENASTCE.

Do zobaczenia!

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.