Ostatni dzień maja stał się dobrym pretekstem aby w ramach naboru do klasy sportowej spotkać się z rodzicami i przyszłymi czwartoklasistami. Jak przystało na zawodników, spotkanie miało charakter sportowy. Uczestnicy wzięli udział w rywalizacji drużynowej rozgrywając mecz dzieci vs. rodzice w przerzucance siatkowej a także sprawdzili swoje umiejętności koszykarskie i akrobatyczne. Prowadzący spotkanie pani Magdalena Kołacka i pan Janusz Krasowski zapoznali rodziców i dzieci z propozycją Szkoły, przybliżając realia oraz zalety bycia uczniem klasy sportowej. W zajęciach wzięło udział 12 dziewczynek i 9 chłopców. Większość od razu wyraziła chęć kontynuacji nauki w klasie sportowej.

Nabór wciąż trwa. Chętni mogą zgłaszać się jeszcze do trenerów lub sekretariatu szkoły. Zachęcamy!