Potrzebne do adresów stron - Uncategorised

Cóż to był za dzień! Ileż było atrakcji, ile zabawy, śmiechu, emocji i zdrowej rywalizacji!

O godzinie 16.00 cała społeczność szkolna spotkała się w hali sportowej na uroczystym otwarciu Festynu. Przy dźwiękach olimpijskiego hymnu, reprezentacja w składzie: Rzecznik Praw Ucznia, Panie Wicedyrektor, przedstawiciele Rady Rodziców, Samorządu Uczniowskiego, obsługi oraz uczniów z klas I-III oraz IV-VII przemaszerowali, przekazując sobie znicz olimpijski aż do Pani Dyrektor Katarzyny Jankowskiej, która oficjalnie rozpoczęła naszą zabawę. W części artystycznej uczennice klas III zaprezentowały fantastyczny pokaz tańca z pomponami i rozgrzały w nas ducha sportowej rywalizacji! Społeczność szkolna ochoczo ruszyła do zabawy.Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji i wesołych konkurencji sportowych wśród których znalazły się: rzut jajkiem, boks do worka, golf ze szczotką, gimnastyka z szarfami, hobby horse – tor przeszkód, biegi w worku, skok w dal ze śmiesznym gadżetem, tor trampolinowy, kolarstwo bez kierownicy i wiele, wiele innych. Ale Olimpiada nie odbyłaby się bez dodatkowych atrakcji takich jak: strefa relaksu z leżakami i poduchami, na których odpocząć można było bez smartfonów; kawiarenka z mnóstwem słodkości i zdrowych przekąsek, stanowisko pierwszej pomocy przedmedycznej, fotobudka, malarstwo sportowe czyli strefa paparazzi na sztalugach. Nie możemy zapomnieć także o Arce Gier, dzięki której mieliśmy okazję zagrać w wielkoformatowe gry planszowe, poukładać klocki i spotkać się przy planszy.

Dziś bawili się wszyscy: dyrekcja, nauczyciele, rodzice, uczniowie, ich rodzeństwo. Bawili się również z nami studenci Akademii Nauk Stosowanych, którzy czynnie pomagali w konkurencjach, za co bardzo im dziękujemy.

Dziękujemy również wszystkim za obecność i świetną zabawę. Kolejny Festyn już za rok ! My nie możemy się doczekać, a Wy? 😀