Potrzebne do adresów stron - Uncategorised

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkołą Podstawowa nr 11 z siedzibą przy ul. Korczaka 34, 82-300 Elbląg, telefon 55 625 66 51, reprezentowana przez: dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu.
  2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych p. Andrzej Wiśniewskiego,
  3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu wypełnienie obowiązków określonych
    w przepisach prawa, w tym ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo oświatowe oraz Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 sierpnia 2017 r. w sprawie sposobu prowadzenia przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki dokumentacji przebiegu nauczania, działalności wychowawczej i opiekuńczej oraz rodzajów dokumentacji (Dz.U. 2017 poz. 1646).
  4. Administrator danych osobowych może przekazać dane osobowe upoważnionym podmiotom na podstawie i w granicach prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu jaki jest niezbędny do tego, aby osiągnąć założony cel przetwarzania danych. Dane mogą być przetwarzane dłużej – tj. po osiągnięciu celu dla którego zostały zebrane, jednakże wyłącznie do celów archiwalnych.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, sprostowania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przenoszenia danych.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  8. Pana/Pani dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji oraz profilowaniu.
Dziś 22 marca w klasie III a odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Nasza uwaga została poświęcona tematyce wielkanocnej. Dzieci wspólnie z rodzicami wykonali przepiękne stroiki wielkanocne. Każdy z osobna wykazał się niesamowitą inwencją twórczą. Dzieci przygotowały dla rodziców miłą niespodziankę i przed przystąpieniem do prac plastycznych zaprosiły do obejrzenia przedstawienia pt: "Paweł i Gaweł". W roli głównej dzieci z naszej klasy. Dziękuję wszystkim rodzicom za tak liczne przybycie, i wspólne spędzenie czasu. Mamie Daniela za upieczenie pysznego ciasta. Wszystkim jeszcze raz dziękuję za mile spędzony czas.

(314 artykułów)

(687 artykułów)

(63 artykułów)

ozio_gallery_nano

Dzisiaj nasi uczniowie na poziomie klas IV- VII i Gim. uczestniczyli w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Matematyki Olimpus.

Trzymamy za nich kciuk