Potrzebne do adresów stron - Uncategorised

Dziennik elektroniczny

Synergia Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

 

bibl1234Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych w październiku 2017 roku odbywa się pod hasłem:

„Książka nas łączy”.

Celem akcji jest promocja biblioteki szkolnej i jej działań, zaakcentowanie Święta Bibliotek Szkolnych, propagowanie zainteresowania książką, rozbudzenie i kształtowanie kultury czytelniczej, podnoszenie poziomu czytelnictwa, przedstawienie oferty biblioteki, integrację środowiska szkolnego, zwrócenie uwagi na ogromną rolę bibliotek w życiu szkoły, w nauce i rozwijaniu zainteresować czytelniczych.

Nauczyciele bibliotekarze zorganizowali z tej okazji wystawę plakatów popularyzujących bibliotekę i czytelnictwo. Można ją oglądać w naszej bibliotece.

24 października w Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych – nauczyciele bibliotekarze przyjmować będą życzenia od swoich koleżanek i kolegów oraz czytelników.

Zapraszamy do biblioteki!

Nauczyciele bibliotekarze: Maria Klimuk, Hanna Trybińska

 

Rada SU  klas SP nr 11  wybrana na rok szkolny 2017/2018

 

Emilia Tonga – LIDER

Dawid Klemens  – zastępca lidera

Członkowie zarządu:

Łukasz Chomicz, Bartek Derlukiewicz, Agata Kamińska




Rada SU  klas Gimnazjum wybrana na rok szkolny 2017/2018

 

1. Natalia Gałczyk (IIA) 
2. Łukasz Twardowski (IIIF)  
3. Izabela Kazimierczuk (IIIE) 
4. Gabriela Ziółkowska (IIE) 
5. Michalina Majewska (IIIF) 
6. Natalia Gomulska (IID) 
7. Natalia Włodarczyk (IIC) 
8. Julia Studzińska (IIIC)

 

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 11

ul. Korczaka 34

82-300 Elbląg

 

aktualny numer konta:

08 1020 1752 0000 0502 0184 4125


 

 

Szkoła Podstawowa nr 11

im. Kornela Makuszyńskiego

Gimnazjum nr 4 im. Zbigniewa Herberta 

 

ul. Korczaka 34

82-300 Elbląg 

Logo SP11 240x240

adres



tel. 55-625-66-51
fax. 55-625-66-63


www.facebook.com/sp11elblag


 


Telefony:

Sekretariat SP 55 625 6651
Główna księgowa 55 625 6655
Sekretariat Gim. 55 625 6656
Pedagog Gim. 55 625 6657
Intendent 55 625 6658
K - k administracyjny 55 625 6659
Biblioteka 55 625 6660
Pielęgniarka 55 625 6661
Stomatolog 55 625 6662
Psycholog 55 625 6664
Pedagog SP 55 625 6665
Dyżurka 55 625 6666
Świetlica 55 625 6667
Pokój nauczycielski 55 625 6669
Pokój nauczycieli wf 55 625 6671
FAX 55 625 6663

 


Godziny pracy sekretariatu szkoły:

poniedziałek - 7:00 do 15:30
wtorek - 7:00 do 16:30
środa - 7:00 do 15:30
czwartek - 7:00 do 15:30
piątek - 7:00 do 15:00


Adres email szkoły i nasz Facebook  kody QR:

Adres email
 
 https://www.facebook.com/sp11elblag/
Adres email   Facebook

 

 

 

 

 

 

 

Dyrekcja szkoły

Nasza dyrekcja

 
team5
Bogusław Milusz
Dyrektor Szkoły
 

 

vice1
Mariola Hajdukonis
Dyrektor ds. SP nr 11
 
 
kwaśniewska
Marlena Kwaśniewska
Dyrektor ds. GIM nr 4
 
 
Vice3
Anna Boba
Dyrektor ds. sportu
 
 

 

Nauczyciele Edukacji Wczesnoszkolnej

Oni są najlepsi

 
domzalska
  Aleksandra Domżalska
 
 
wasiluk
Karolina Wasiluk
 
 
derendaR
Renata Derenda
 
 
brak zdjecia
Joanna Piórkowska
 
 
nosewicz
Marta Nosewicz
 
 
cywinska
Agnieszka Cywińska
 
 
lasota
Iwona Lasota
 
 
Lesz
Katarzyna Lesz
 
 
marszalek
Cecylia Marszałek
 
 
palat2
Agata Pałat
 
 
Podbielska
Małgorzata Podbielska
 
 
szczepańska
Katarzyna Szczepańska
 
 
brak zdjecia
Joanna Piotrowska
 
 

 

Nauczyciele Języka polskiego

Oni są najlepsi

 
Bewicz
Anna Bewicz
 
 
marynowska
  Izabela Marynowska
 
 
glaubert
Justyna Glaubert
 
 
magoń
Barbara Magoń
 
 
kurach
Marzena Kurach
 
 
kurach
Małgorzata Kowalska
 
 
brak zdjecia
Bożena Balbuza
 
 
brak zdjecia
Lucyna Zgatat-Łozińska
 
 

 

Nauczyciele Historii i WOS

Oni są najlepsi

 
bawtrel
Joanna Bawtrel
 
 
Aderenda1
  Andrzej Derenda
 
 
Nakonowski
Roman Nakonowski
 
 

 

Nauczyciele Języka angielskiego

Oni są najlepsi

 
Frączyk
Mirosława Frączyk
 
 
brak zdjecia
  Maria Klimuk
 
 
Szwaracka
Agnieszka Szwaracka
 
 
stefanowicz
Alicja Stefanowicz
 
 
szyk wojtkiewicz1
Magdalena Szyk - Wojtkiewicz
 
 
kasprzak
Kamila Kasprzak
 
 
derlukiewicz
Elżbieta Derlukiewicz
 
 
brak zdjecia
Małgorzata Bartosek
 
 
 
brak zdjecia
Kamila Szkutnik
 
 
deoniziak
Marcin Deoniziak
 
 
Tomczak
Iwona Tomczak
 

 

Nauczyciele Języka niemieckiego

Oni są najlepsi

 
Kutra
Sebastian Kutra
 
 
szramowska
  Marzena Szramowska
 
 
babecka
Lena Babecka
 
 

 

Nauczyciele Edukacji dla bezpieczeństwa

Oni są najlepsi

 
Nakonowski
Roman Nakonowski
 
 
 

 

Nauczyciele Zajęć artystycznych

Oni są najlepsi

 
brak zdjecia
Bożena Balbuza
 
 
kowalska
  Małgorzata Kowalska
 
 
kurach
Marzena Kurach
 
 
magoń
Barbara Magoń
 
 
 

 

Nauczyciele Plastyki, Muzyki

Oni są najlepsi

 
Stando
Alicja Stando
 
 
brak zdjecia
  Katarzyna Lipińska-Szadziul
 
 
 

 

Nauczyciele Techniki

Oni są najlepsi

 
sakowska
Bożena Sakowska
 
 

 

Nauczyciele Matematyki

Oni są najlepsi

 
kwaśniewska
Marlena Kwaśniewska
 
 
stankiewicz
Danuta Stankiewicz
 
 
derendaR
Renata Derenda
 
 
brak zdjecia
Wiesława Jakubowska
 
 
Lefenbain
Grażyna Lefelbajn
 
 
Głowacka
Marzena Głowacka
 
 
milewska
Barbara Milewska
 
 

 

Nauczyciele Zajęć komputerowych i Informatyki

Oni są najlepsi

 
sakowska
Bożena Sakowska
 
 
żandarski
  Tomasz Żandarski
 
 
Aderenda1
Andrzej Derenda
 
 
brak zdjecia
Adam Jakubowski
 
 

 

Nauczyciele Fizyki

Oni są najlepsi

 
Wailewska
Iwona Wasilewska
 
 

 

Nauczyciele Przyrody

Oni są najlepsi

 
szyk
Katarzyna Szyk-Gira
 
 
Awiżyn
Anna Awiżeń
 
 

 

Nauczyciele Biologii

Oni są najlepsi

 
chodukiewicz
Halina Chodukiewicz
 
 
żandarski
  Tomasz Żandarski
 
 
szyk
Katarzyna Szyk-Gira
 
 
brak zdjecia
  Mirosława Kutowińska
 
 

 

Nauczyciele WDŻ

Oni są najlepsi

 
Bewicz
Anna Bewicz
 
 
brak zdjecia
  Zofia Imiołczyk
 
 

 

Nauczyciele Geografii

Oni są najlepsi

 
brak zdjecia
Łucja Gniady
 
 

 

Nauczyciele Chemii

Oni są najlepsi

 
Awiżyn
Anna Awiżeń
 
 
żandarski
  Tomasz Żandarski
 
 

 

Nauczyciele Wychowania fizycznego, Gimnatyki korekcyjnej

Oni są najlepsi

 
Vice3
Anna Boba
 
 
przewodowska
  Anna Przewodowska
 
 
fiodorowicz2
Edward Fiodorowicz
 
 
prus3
Adam Prus
 
 
brak zdjecia
Magdalena Kołacka
 
 
zgirska
Anna Zgirska
 
 
gościńska
Dorota Gościńska
 
 
krasowski
Janusz Krasowski
 
 
 
Majerski
Arkadiusz Majewski
 
 
trybiński1
Andrzej Trybiński
 
 
obrębski
Władysław Obrębski
 
 
kalinowski
Jacek Kalinowski
 
 
 
brak zdjecia
Mariusz Przebieg
 
 

 

Nauczyciele Religii

Oni są najlepsi

 
ostrasz
Anna Ostrasz
 
 
ksiądz
ks. Marcin Marciniak
 
 
Brzozowski
Krzysztof Brzozowski
 
 
zbierzchowski
Piotr Zbierzchowski
 
 

 

Nauczyciele Etyki

Oni są najlepsi

 
szczepańska
Katarzyna Szczepańska
 
 

 

Świetlica

Oni są najlepsi

 
Milusz
Bogusław Milusz
 
 
hajdukonis
  Mariola Hajdukonis
 
 
brak zdjecia
Beata Kozińska
 
 
barszczewicz
Teresa Barszczewicz
 
 
zielinska
Agnieszka Zielińska
 
 
brak zdjecia
Elżbieta Pietruczuk
 
 
kotyńska
Violetta Kotyńska
 
 
krajewska
Grażyna Krajewska
 
 

 

Biblioteka

Oni są najlepsi

 
Trybińska
Hanna Trybińska
 
 
klimuk
  Maria Klimuk
 
 

 

Opieka psychologiczno-pedagogiczna

Oni są najlepsi

 
Karbowska
Małgorzata Karbowska
Pedagog
 
 
Laskowska
Gabriela Laskowska
Psycholog
 
brak zdjecia
Lucyna Zgatat-Łozińska
Logopeda
 
brak zdjecia
Anna Wawryszuk
Pedagog
 
 
Tomczak
Iwona Tomczak
Psycholog
 
brak zdjecia
Paweł Sarnowski
Doradca zawodowy