Potrzebne do adresów stron - Uncategorised

Ten tydzień minął przedszkolakom bardzo pracowicie. Nie zabrakło także okazji do dobrej zabawy i świętowania 😎🤩Dbaliśmy o naszą formę wykonując ćwiczenia gimnastyczne z elementami rytmiki. Odwiedziła nas Pani higienistka stomatologiczna i wyjaśniła, w jaki sposób prawidłowo szczotkować zęby. Myjemy je teraz jak prawdziwi eksperci.✌👍 Byliśmy także w szkolnym gabinecie dentystycznym na przeglądzie ząbków. Rozmawialiśmy na temat zdrowego odżywiania. Pojechaliśmy zrobić zakupy na targowisku miejskim. Najlepiej liczy się na konkretach (jak się okazało pieniążki umiemy liczyć bardzo sprawnie😂😁). Zakup warzyw do naszych zdrowych kanapek sprawił nam sporo frajdy. Przy okazji udało się nam porozmawiać z sadownikami i ogrodnikami na temat jesiennych warzyw i owoców. Ćwiczyliśmy nasze paluszki, usprawniając motorykę małą poprzez lepienie z gliny, plasteliny, oraz wydzieranki. Świętowaliśmy światowy dzień kropki (Dot Day,15.09). Był to czas na zabawę twórczą z wyobraźnią. Z okazji dnia przedszkolaka (20.09) zjedliśmy pyszne, świeże gofry, wykonaliśmy koralikowe mozaiki. Uczestniczyliśmy w akcji sprzątania świata i wiemy już, w jaki sposób segregować odpady. Zbieramy siły na kolejny ciekawy tydzień. Życzymy wszystkim udanego weekendu😘

Bardzo cieszymy się, że chcesz wysłać materiały na stronę,

możesz to zrobić na kilka sposobów:

• Możesz wysłać zdjęcia i/lub filmy opatrzone notatką na adres:

email redakcja

• Możesz przesłać materiały do opublikowania przez wiadomość do naszej strony Facebook, klikając na przycisk:

Zrzut ekranu 2018 12 19 17.42.42 700x464

• Możesz je przynieść na nośniku lub wysłać w wiadomości (Messenger, WhatsApp) bezpośrednio do administratora strony.

Przesyłając materiał oświadczasz że jesteś autorem nadsyłanego materiału oraz wyrażasz zgodę na nieodpłatne,  nieograniczone czasowo i terytorialnie korzystanie przez Szkołę SP11 w Elblągu  z  nadesłanego materiału.

Dziś 30.05.2019 r. w Gronowie Górnym odbył się VIII Konkurs Poezji i Piosenki Rosyjskiej i Angielskiej. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 3 f Gimnazjum nr 4 - AMELIA KĘSKA, która zajęła zaszczytne I MIEJSCE w kategorii solistów.

Amelko - SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!!!

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkołą Podstawowa nr 11 z siedzibą przy ul. Korczaka 34, 82-300 Elbląg, telefon 55 625 66 51, reprezentowana przez: dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu.
  2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych p. Andrzej Wiśniewskiego,
  3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu wypełnienie obowiązków określonych
    w przepisach prawa, w tym ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo oświatowe oraz Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 sierpnia 2017 r. w sprawie sposobu prowadzenia przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki dokumentacji przebiegu nauczania, działalności wychowawczej i opiekuńczej oraz rodzajów dokumentacji (Dz.U. 2017 poz. 1646).
  4. Administrator danych osobowych może przekazać dane osobowe upoważnionym podmiotom na podstawie i w granicach prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu jaki jest niezbędny do tego, aby osiągnąć założony cel przetwarzania danych. Dane mogą być przetwarzane dłużej – tj. po osiągnięciu celu dla którego zostały zebrane, jednakże wyłącznie do celów archiwalnych.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, sprostowania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przenoszenia danych.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  8. Pana/Pani dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji oraz profilowaniu.