Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

KOSZYKARZE Z 11 ZAGRALI W TURNIEJU CHARYTATYWNYM "Świąteczne Granie Ofiarowanie" DLA WYCHOWANKÓW Z DOMU DZIECKA I ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA PSI RAJ W PASŁĘKU.

WIELE SERC JEDNO BICIE

DSC 1343

W dniu 22.IV.17 w sobotę odbył się Turniej Koszykówki "Świąteczne Granie Ofiarowanie", w którym wzięli udział sportowcy z 11, absolwenci i nauczyciele ZS nr 1 w Elblągu, grając po raz 1- wszy,  na rzecz zwierząt ze Schroniska Psi Raj  oraz wychowanków z Domu Dziecka. Podczas rozgrywek wolontariusze zbierali pieniądze, karmę, akcesoria dla podopiecznych Psiego Raju oraz informowali o możliwościach wsparcia dla mieszkańców Domu Dziecka. Każdy zespół biorący udział w turnieju przekazał 30 kg karmy a łącznie zebrano 315 kg karmy, 565 zł oraz liczne gadżety dla zwierząt. Podczas turnieju było wiele niespodzianek - pokazy taneczne, widowiskowy konkurs rzutów za 3 pkt oraz konkurs wsadów.

TURNIEJ KOBIET

I MIEJSCE  - MKS"TRUSO" ELBLĄG

II MIEJSCE  - SPORTOWY GDAŃSK

III MIEJSCE -   SP NR 11 ELBLĄG

IV MIEJSCE  -  ŚGO ELBLĄG

SKŁAD MKS"TRUSO" ELBLĄG: Monika Brzozowska, Daria Miłosz, Klaudia Rymkiewicz, Natalia Hasa, Natalia Szymańska, Natalia Filarska, Kuba Borysewicz, Kamil Kowalczyk, Małgorzata Tkaczyk, Magdalena Kołacka. SKŁAD SP 11 : Młynik Patrycja, Majewska Michalina, Bagrowska Magdalena, Góralska Monika, Chrzanowski Bartosz, Twardowski Łukasz, Wierzbicki Piotr, Zgirska Anna.

TURNIEJ MĘŻCZYZN

I MIEJSCE  - ŚGO PASŁĘK

II MIEJSCE  - Ega - TUR LIDZBARK WARMIŃSK

III MIEJSCE -   SIGNUMM SŁUPSK

IV MIEJSCE  -  TPPK OLDBOYS ROŚ PISZ

MVP Turnieju kobiet została nasza absolwentka- Ola Majewska z drużyny ŚGO Elbląg.

MVP turnieju mężczyzn został Michał Koszyk – zawodnik drużyny ŚGO Pasłęk.

 Konkurs rzutów za 3 PKT wygrała zawodniczka Martyna Stypik z drużyny Sportowy Gdańsk.

Magdalena Kołacka , Anna Zgirska.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.