Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Ponad 1500 młodych adeptów sportu wzięło udział w ogólnopolskich zawodach programu "Lekkoatletyka dla każdego", które odbyły się w ramach Orlen Warsaw Games na stołecznej Agrykoli.

 U stóp Zamku Ujazdowskiego w Warszawie stanęło pełne sportowych emocji miasteczko projektu ORLEN WARSAW GAMES - wydarzenie, które wraz z ORLEN WARSAW MARATHONEM tworzy Narodowe Święto Sportu. Nie zabrakło akcentów lekkoatletycznych. Do Warszawy zjechało ponad 1500 uczestników wspieranego m.in. przez Ministerstwo Sportu i Turystyki programu "Lekkoatletyka dla każdego". Młodzi sportowcy rywalizowali w parku i na stadionie Agrykola w biegach przełajowych, sprintach, sztafetach, biegu przez płotki, skokach w dal i wzwyż oraz w rzucie oszczepem.

 

Maja Dalidowicz – uczennica klasy II a Gimnazjum nr 4 - w biegu przełajowym na dystansie 1000 m, podczas którego rywalizowały ze sobą zawodniczki ze wszystkich gimnazjalnych ośrodków lekkiej atletyki w kraju, zajęła 3 miejsce. W tak prestiżowych zawodach ogólnopolskich, to bardzo duży sukces naszej uczennicy.

 Serdecznie gratulujemy!

Andrzej Trybiński – nauczyciel wf

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.