Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

20170510 083040 COLLAGE 600x600

V miejsce na Ogólnopolskim Finale Krajowym Szkół Podstawowych Dziewcząt rocznik 2011 i młodsze

Reprezentacja naszej szkoły SP 11 w koszykówce dziewcząt zajęła V miejsce na Ogólnopolskim Finale Krajowym Szkół Podstawowych Dziewcząt rocznik 2011 i młodsze 👍

Trafiliśmy do "grupy śmierci", w której większość zawodniczek (tak samo jak i nasze dziewczyny) z zespołów gra w rozgrywkach klubowych i uczestniczyła w imprezach centralnych (ćwierćfinały, półfinały, finał).

Piątkowe mecze grupowe:
🔴Brzeg - wygrana 47:10,
🔴Gorzów Wielkopolski - mecz rozpoczęliśmy od prowadzenia 18:2, niestety potem mnóstwo niecelnych rzutów doprowadziło do remisu, w ostatnich sekundach niestety nie trafiliśmy rzutu "na zwycięstwo" i musieliśmy zagrać dogrywkę, w której przegraliśmy 38:39,
🔴Kilka godzin później tego samego dnia rozegrałyśmy kolejny ciężki pojedynek z Kartuzami. Cały mecz walczyliśmy równo, ale na koniec straciłyśmy kilka punktów i ostatecznie przegrałyśmy 27:34.
Sobotnie mecze grupowe zakończyły się naszą wygraną:
🔴Szczecin 43:18,
🔴Tarnów 66:18.

Zajęliśmy 3 miejsce w grupie, co według rozpiski oznaczało walkę o V miejsce z Kraśnikiem. 🔴Wygrałyśmy ten mecz 55:24 👏🏀

 Szymon Maszaro zajął 2. miejsce w ultra Biegu Rzeźnika

W dniu dzisiejszym w Bieszczadach odbył się ultra Bieg Rzeźnika. Na dystansie 2 km wystartował nasz uczeń Szymon Maszaro, który zajął 🥈 2. miejsce.

Gratulujemy wyniku i wytrzymałości, bo bieganie po górach jest bardzo wymagające.

Za tydzień Bieg Piekarczyka, to wróży dobry start. 👏👏👏

3-bój la dziewcząt i chłopców klas 4.

W dniu dzisiejszym nasza reprezentacja dziewcząt i chłopców wystartowała w rywalizacji z rówieśnikami z elbląskich szkół w trzech konkurencjach lekkoatletycznych: biegu na dystansie 60 m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.

Chłopcy po wyrównanej walce zajęli 3 miejsce, a dziewczęta minimalnie przegrywając z SP21 zajęły wysokie 4 miejsce.

Reprezentacja dziewcząt:
Łukiewicz Martyna 4.a.
Nowak Natalia 4.b.
Przybysz Amelia 4.a.
Szramowska Wiktoria 4.b.
Zielke Hanna 4.a.

1.06.2024 Dzień Dziecka spotykanie biegaczy z Jedenastki - parkrun Park Modrzewie Elbląg

1.06.2024 to Dzień Dziecka ale i dzień, w którym jak co tydzień, w soboty spotykają się biegacze z Jedenastki, aby wziąć udział w parkrun Park Modrzewie Elbląg.

Wszystkiego najlepszego dla dzieci małych i dużych. 🏃‍♀️‍➡️🏃

A już za tydzień w niedzielę 9.06.2024 kolejny Elbląski Bieg Piekarczyka, w którym wezmą udział nasi biegacze. Bardzo dobra forma z dziś daje nadzieję na jeszcze lepsze wyniki za tydzień.

Trzymamy kciuki.👍

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.