Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

20170510 083040 COLLAGE 600x600

Z przytupem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Jedenastka licznie stawiła się na parkrun Park Modrzewie Elbląg.

Z przytupem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Jedenastka licznie stawiła się na parkrun Park Modrzewie Elbląg.

Zapraszamy w każdą sobotę o godzinie 9.00

Brawa dla najmłodszych jedenastkowiczów. To był świetny bieg 👏👏👏

Więcej zdjęć

W Szkole Podstawowej nr 11 odbyło się niezwykłe wydarzenie – mecz Game of Hearts, którego celem była pomoc trenerowi Adamowi Prusowi w jego walce z ciężką chorobą. Organizatorem akcji byli Przemysław Zamojski oraz Energa Basketball Elbląg.

Podczas wydarzenia można było wziąć udział w licytacjach wyjątkowych przedmiotów, m.in. koszulki, w której Przemysław Zamojski zagrał na olimpiadzie w Paryżu, a także gadżetów z logiem klubu Energa Basketball Elbląg.

Na zakończenie rozegrano emocjonujący mecz – trenerzy i zawodnicy Energa Basketball Elbląg zmierzyli się z zawodnikami klubu, a do gry zaproszeni zostali także kibice.

To wyjątkowe wydarzenie pokazało, że koszykówka to nie tylko sport, ale przede wszystkim wspólnota serc. Dzięki zaangażowaniu wielu wspaniałych ludzi udało się stworzyć coś pięknego i pełnego dobra.

Dziękujemy wszystkim za obecność i okazane serce! ❤️

Rowerowej Stolicy Polski - I Miejsce w rankingu miasta Elbląg.

Nasza koleżanka Elżbieta Derlukiewicz brała udział w miesięcznej rywalizacji o zaszczytny tytuł Rowerowej Stolicy Polski. 🚴‍♀️ Rywalizacja trwała od 1 do 30 czerwca 2025 roku. W tym czasie Ela przejechała 3074,27 km i tym samy zdobyła I Miejsce w rankingu miasta Elbląg. 🥇🏆🚴‍♀️

Eli należą się ogromne gratulacje, gdyż była najlepsza nie tylko wśród kobiet, ale i mężczyzn!

Bo Mistrzyni może być tylko jedna – Ela.💪💪💪

Zawody na rolkach pod hasłem „Mały mistrz na kółkach- Zakręć się po medal”

W dniu wczorajszym 11 czerwca 2025 na obiekcie sportowym Helena odbyły się zawody na rolkach pod hasłem „Mały mistrz na kółkach- Zakręć się po medal”

Reprezentacja SP 11 zdobyła 7 medali:

Maja Stępniewska 🥈
Leon Duszyński 🥈
Artur Buskup 🥇
Leo Prątnicki 🥈
Oliwier Stępniewski 🥉
Sztafeta dziewcząt w składzie:
Anastazja Zienkiewicz
Maja Stępniewska
Marcelina Dziedzicka
Liliana Wojtczak

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.