Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
Wycieczka uczniów klasy I.b do ZUO

Podczas wizyty zgłębiliśmy wiedzę na temat przydatności odpadów oraz ich recyklingu. Uczestniczyliśmy w warsztatach z kompostowania, na których wspólnie zrobiliśmy kompostownik, do którego wrzucaliśmy odpady biodegradowalne. Na zakończenie zwiedziliśmy teren zakładu.

Akademia oczami uczniów z klasy IV b

 Zafascynowani "Akademią pana Kleksa" uczniowie z klasy IV b wykonali przepiękne makiety. Prace można podziwiać na wystawie usytuowanej w holu.

 

Uczniowie klasy II b korzystając z uczestnictwa w programie "Mam supermoc, dbam o zdrowie" poszerzała swoje wiadomości na temat produktów zbożowych

Uczniowie klasy II b korzystając z uczestnictwa w programie "Mam supermoc, dbam o zdrowie" poszerzała swoje wiadomości na temat produktów zbożowych, które są istotnym elementem naszej codziennej diety. Uczniowie potrafią odróżnić produkty wykonane z białej mąki pszennej od pełnoziarnistych, rozumieją ich rolę dla zdrowia człowieka. Wykonali kolorowe i zdrowe kanapki i zjedli z apetytem drugie śniadanie.

 GODZINA DLA ZIEMI 2023

25 marca o godzinie 20.30 na 60 minut w symbolicznym geście troski o planetę gasimy światło i pokazujemy, że działania na rzecz środowiska, nawet te najmniejsze mają sens jeśli robimy to wspólnie.

https://www.wwf.pl/godzina-dla-ziemi-2023

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.