Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Festyn Rodzinny w SP11  "Rodzina w formie"

Rodzice i dzieci jak zwykle dopisali i szkołę wypełnił wesoły gwar.

Wszystkim naszym gościom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i dobrą zabawę.

Jesteście SUPER!

 

 

Wprawdzie pogoda – nadciągające chmury i padający deszcz- nie wróżyły niczego dobrego, ale zabawa była wspaniała.

W budynku Szkoły Podstawowej nr 11 siedemnastego września spotkali się: rodzice, dzieci, pracownicy i wszyscy okoliczni mieszkańcy, którzy chcieli ciekawie i aktywnie spędzić piątkowe popołudnie. Festyn po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią znowu zagościł w murach naszej szkoły. Dzięki funduszom pozyskanym w ramach Budżetu Obywatelskiego uczestnicy zabawy  mogli skorzystać z różnorodnych propozycji, m.in.:  atrakcji w strefie rozrywkowej, sportowej i wypoczynkowej.

Arka Gier przyciągała miłośników gier zręcznościowych, takich jak: Goblety, Wióry lecą, Pingolo, Klask, Pszczółki. W strefie gier sił mogli także spróbować mali konstruktorzy, na których czekały wyzwania w postaci kolorowych patyczków, drewnianych klocków służących do wznoszenia skomplikowanych instalacji.

 Nie lada zręczności wymagały trampoliny i ruroskoczki. Spragnieni adrenaliny próbowali sił na szczudełkach do balansowania. Mega Jenga, Twister i Szczur to z kolei propozycja dla kreatywnych i pragnących doskonalić koordynację i gibkość. Zachwyt najmłodszych wzbudziły oczywiście wielkich rozmiarów dmuchane instalacje, takie jak: tor przeszkód, zjeżdżalnia „Bajdocja” i zamek do skakania, które czekały na dzieci w hali sportowej.

Festyn rodzinny

 

Sprzątanie Świata w SP 11

W piątek, 17 września uczniowie Naszej Szkoły wyruszyli ulicami Spółdzielni Mieszkaniowej „Nad Jarem”, aby dać wyraz troski o naszą planetę i wziąć udział  w obchodach 28. edycji Ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata – Polska 21”. Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę”. Akcja poprzedzona została pogadanką na temat bezpieczeństwa w trakcie jej przebiegu oraz zasad zbiórki odpadów. Sam udział w tym ważnym wydarzeniu sprawił, że dołożyliśmy małą cegiełkę do działań na rzecz ochrony przyrody, jak również poprawiliśmy estetykę bliskiego otoczenia.

Koordynatorzy akcji:

Joanna Piórkowska, Katarzyna Szyk-Gira

Przypominamy artykuł z 9 marca 2021, który może Was zainteresować 

 

 

Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To tradycyjna legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu w aplikacji mObywatel.

Pokazując mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień.

Ten mDokument możesz aktywować  używając kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoły.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.