Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

zdalne nauczanie

Kochani Uczniowie

Zgodnie z decyzją Pana Premiera Mateusza Morawieckiego uczniowie klas IV-VIII od 26.10.2020 przechodzą na zdalną edukację. Liczę bardzo na waszą systematyczność, samokontrolę i zaangażowanie się, aktywny i owocny udział w lekcjach zdalnych. Życzę wam dużo wytrwałości, dużo zdrowia dla Was, Waszych rodzin i Bliskich. Już tęsknimy i czekamy na Was w murach SP 11 Elbląg do zobaczenia oby jak najszybciej.

Pozdrawiamy ciepło
Dyrekcja i nauczyciele SP 11 Elbląg

Po parlamentarnych wyborach do Rady Samorządu Uczniowskiego w dniu 9 października 2020 r., 15 października 2020 r. odbyło się uroczyste zaprzysiężenie lidera i nowych członków Rady Samorządu Uczniowskiego. Dyrektor szkoły Bogusław Milusz wraz z wicedyrektorkami Marleną Kwaśniewską i Mariolą Hajdukonis oraz opiekunem SU Anną Bewicz przyjęli ślubowanie lidera Zuzanny Brockiej oraz członków: Pawła Cholewy i Oliwiera Markowskiego. Ze względu na pandemię uroczyste ślubowanie i złożenie podpisów odbyło się w gabinecie dyrektora szkoły.
Lider i członkowie wypowiedzieli następujący tekst, składając go na sztandar szkoły.

Tekst ślubowania:

Jest wśród tajemnic uczniowskiego świata najdziwniejsza tajemnica:

 jak z literek niepozornych rządków całą opowieść wyczytać?

Jak o barwnym mogą mówić świecie

takie znaczki i czarne, i drobne?

Jakże mogą tyle opowiedzieć,

gdy są tak do siebie podobne?!

No i przyszedł ktoś mądry i dobry,

kto nam sprawę wyjaśnił zawiłą i litery

zmieniły się w słowa i ze słów się opowieść złożyła.

 

14 października w Dniu Edukacji Narodowej wspaniałe przedstawienie zaprezentowali swoim pedagogom uczniowie elbląskiej Jedenastki. W trakcie przedstawienia cały czas płonął wniesiony „kaganek oświaty”, a uczniowie klas 7c i 6c w żartobliwy sposób prezentowali kulisy nauczycielskiego życia. Nie zabrakło także pięknych piosenek, w które włączyły się uczennice 5a i 8a. Uśmiechy na twarzy wywołał też radosny występ klasy 3b, która nie tylko tańczyła i śpiewała, ale zagrała również na bum bum rurkach. Była również okazja do życzeń dla wszystkich pracowników i przygotowanych przez uczniów słodkich upominków.

Życzenia DEN 2020

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.