Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Cała społeczność Jedenastki tradycyjnie świętowała dziś Imieniny Koziołka Matołka. Przypomnieliśmy sobie, jak niezwykłym pisarzem był Kornel Makuszyński i dumni z przynależności do klubu szkół kornelowskich, zaśpiewaliśmy nasz hymn. 

Pisarz "ze słońcem w herbie" przesłał nam do wykonania intrygujące zadania. Musieliśmy wykazać się dokładnością, przygotowując koziołkowe maski. Wyszukiwaliśmy i wyklejaliśmy z powycinanych z gazet tytuły utworów naszego patrona. Wiemy, co Koziołek Matołek robiłby w Jedenastce. Rozszyfrowaliśmy sekretną wiadomość od Szatana z siódmej klasy oraz nagraliśmy turystyczną propozycję wyjazdu w świat z Bohaterem z bródką.

Zadowolony Solenizant słodko podziękował wszystkim swoim gościom 😉

Dziękujemy za wspólną zabawę.

Godzina dla Ziemi 2024

„Godzina dla Ziemi WWF” obchodzona jest na całym świecie. Tegoroczna akcja dedykowana jest polskim rzekom. Dlaczego naturalna i czysta rzeka jest nam tak potrzebna?

1. Filtruje zanieczyszczenia.

2. Chroni przed powodziami.

3. Jest narzędziem w walce z suszą.

4. Stanowi dom dla wielu organizmów.

W symbolicznym geście troski o przyszłość naszej planety na jedną godzinę od 20:30 - 21:30, wyłączyliśmy 23 marca światła w naszych domach. Jak wyglądał nasz świat w czasie tej godziny, można się przekonać w fotorelacji.

klasa Id wzięła udział w warsztatach cukierniczych w Zespole Szkół Gospodarczych

W środę klasa Id wzięła udział w warsztatach cukierniczych w Zespole Szkół Gospodarczych. Uczniowie wykonali przepyszne ciasteczka, które potem ozdobili lukrem. Piekli również drożdżowe zajączki, które zjedli popijając pysznym kompotem. Zajęcia były rewelacyjne!

Z tej okazji uczniowie klas 0-3 wykonali całe mnóstwo zadań, dzięki którym dzisiejszy dzień mimo deszczowej aury okazał się być dla nich niezwykle radosny 😃 Od zakładania klasowych ogródków po zabawy, gry i ćwiczenia o tematyce wiosennej, zajęcia muzyczno-ruchowe i wreszcie wykonanie wiosennych plakatów, których prezentacja odbyła się podczas wspólnego apelu. Wszystkie klasy zaśpiewały wspólnie piosenkę o Pani Wiośnie i zatańczyły w rytm wesołej muzyki. Na koniec każda klasa otrzymała dyplom w nagrodę za swoją ciężką pracę i zaangażowanie. Wręczone zostały również nagrody za konkurs plastyczny "Matematyka królową nauk". Pamiętaliśmy też o Dniu Kolorowej Skarpetki solidaryzując się z chorymi na Zespół Downa.

Warsztaty Kuchni Wielkanocnej w Klasie IIa

Dziś uczniowie klasy IIa mieli okazję wziąć udział w warsztatach kuchni wielkanocnej. Gościem specjalnym był pan Krzysztof Jaworski - Serowar Żuławski. Podczas warsztatów dzieci miały okazję tworzyć kolorowe ciasteczka oraz ozdabiać własne pisanki. Zajęcia były pełne kreatywności i radości!🌞🙂🌞

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.