Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

W dniu 12 listopada 2018 roku w Urzędzie Miejskim odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezydenta Elbląga. Przyznano stypendia za II semestr ubiegłego roku szkolnego 27 uczniom naszej szkoły (w tym 18 absolwentom).
Serdecznie gratulujemy uczniom i ich rodzicom.

Anna Wawryszuk
pedagog szkolny

Po krótkim spacerze po Starym Mieście dotarliśmy do Pizzerii "Oliwka" Tam każde dziecko samo przygotowało sobie pizzę, która dzięki temu była jeszcze smaczniejsza...

W Mikołajkowe popołudnie naszą szkołę opanowało szaleństwo podchodów. Dorocznym zwyczajem dzieci i młodzież z SP 11 w trzy lub czteroosobowych zespołach z impetem i werwą oraz w obcojęzycznym szaleństwie realizowała zadanie po zadaniu. W tym roku przyświecało nam hasło: „W zdrowym ciele zdrowy duch!” a przygotowane przez nauczycieli języków obcych zadania nie były łatwe. Zwycięzcy musieli nie tylko odnaleźć i zrealizować wszystkie zadania, popisać się znajomością angielskiego i niemieckiego, ale także zrobić to w jak najkrótszym czasie. Udało się to niewielu, gdyż czas był ograniczony. Najlepiej poradzili sobie z tym zadaniem zwycięzcy całej zabawy. A nimi zostali:

W kategorii klas VII, VIII SP i 3Gim:

I miejsce: Natalia Gałczyk, Karolina Atłas, Karmen Oleszkiewicz i Kamila Mackiewicz

II miejsce: Emilia Tonga i Jessica Kobus

W kategorii klas IV-VI SP:

I miejsce: Dominika Laskowska, Julia Krupka, Lena Kubińska

II miejsce: Dominik Brzeski, Oskar Sokołowski, Adam Bałdyga i Konrad Gnysiński,

 III miejsce: Justyna Stępień, Ania Zyzek, Weronika Michalak oraz Daria Kamińska, Ola Gocek, Kinga Borkowska i Maja Malinowska.

Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za dobrą zabawę!

Zespół nauczycieli języków obcych

20181205 153159 700x394

Klara Blicharz z 2a, wraz z bratem Julianem, psem Astrem i kotami: Puszkiem i Jowiszem.


 

Klasa VC pokazała dzisiaj, że zamiast czekać na prezenty, warto stać się Świętym Mikołajem♥🔔 To sprawia jeszcze więcej radości😀😍😄 Uczniowie zorganizowali piękną akcję na rzecz zwierząt ze schroniska. Przygotowali kiermasz ciast, loterię fantową oraz zbiórkę potrzebnych 🐩🐕🐈🐅rzeczy. Wszystko było profesjonalnie przygotowane, przemyślane i poprzedzone odpowiednią reklamą w szkole. Dzieciaki pokazały, że potrafią 👏👏👏 Akcja zakończyła się wielkim sukcesem - zebraliśmy 694,45 zł❗ Szkolnym Mikołajom dziękujemy za gorące serca 😘😍 Zwierzęta ze schroniska wkrótce dostaną smaczne i przydatne prezenty 😀