Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Synergia Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

We wtorek i środę nasi pół-koloniści realizowali się w czasie warsztatów w zagrodzie edukacyjnej Ziołowy dzbanek. Każdy mógł zrobić piękny obrazek lub mydełko. Ujawniło się kilka talentów. Wychowawcy też ciężko pracowali by dorównać młodym artystą. W środę na półkoloniach oglądaliśmy bajkę - teatr
,,Kot w butach", następnie na zajęciach plastycznych wykonaliśmy wakacyjną ramkę. Na koniec świetnie bawiliśmy się na orliku.

Jutro wybieramy się do Mikoszewa na strefę sportową. Będzie się działo.

Pozdrawiamy.

wzorowa łazienkaOd marca tego roku Szkoła Podstawowa nr 11 brała udział w kolejnej edycji programu Wzorowa Łazienka z Domestosem. W ramach akcji uczniowie przygotowali wspaniałe prace na temat interpretacji hasła przewodniego programu, a cała społeczność szkolna (nauczyciele, uczniowie i rodzice) wzięła udział w codziennym głosowaniu!

Ponadto, w toaletach naszej szkoły pojawiły się kolorowe naklejki, które w zabawy i ciekawy sposób przypominają jak korzystać z toalety.  W maju w szkole zorganizowano Dzień Higienicznej Toalety, na apelach dzieci opowiadały o zasadach higieny, a na lekcjach edukacji wczesnoszkolnej obejrzały prezentacje multimedialne związane z tematem.

Wszystkie te działania przyniosły wspaniały rezultat! Otóż Jedenastka uplasowała się w pierwszej setce szkół i została laureatem nagrody III stopnia!

Bardzo dziękujemy wszystkim sympatykom szkoły za zaangażowanie i wsparcie naszych działańJ

Od września stratujemy w nowej edycji!

A oto link do wyników:

https://www.wzorowalazienka.pl/wyniki

Koordynatorzy działań: M. Frączyk, M. Szyk-Wojtkiewicz

Dzięki takiemu zorganizowanemu wypoczynkowi dzieciaki mogły się dobrze bawić i czegoś nauczyć. We wtorek zwiedziliśmy Bibliotekę Elbląską, w której odbyły się zajęcia plastyczne i głośne wakacyjne czytanie książek. Podczas wizyty w Pasłęku próbowaliśmy swoich sił na placu zabaw, a dla ochłody skosztowaliśmy pysznych lodów. Podczas wizyty w Zoo oglądaliśmy piękne zwierzęta: lwy, lamy,hipopotamy, motyle, papugi i wiele innych egzotycznych zwierząt. To były niezapomniane chwile. Jak sami widzicie jest wspaniale ☺