Podziękowania dla Pocztu Sztandarowego naszej Szkoły

Cały rok szkolny 2023/2024 był bardzo pracowity dla naszego Szkolnego Pocztu Sztandarowego, który godnie reprezentował społeczność szkolną podczas wielu uroczystości szkolnych i miejskich. Wydarzenia z udziałem pocztu sztandarowego wymagają zachowania powagi, a przechowywanie, transport i przygotowanie sztandaru do prezentacji, należytego szacunku.

Ustępującemu Pocztowi Sztandarowemu w składzie: Rozalia Bałdyga, Milena Plichta, Hanna Anaszko, Nermine El Kharssani, Adrian Filipiak, Oskar Filipiak należą się podziękowania i słowa uznania za poświęcony wolny czas, wzorową postawę, nienaganną prezencję oraz gotowość do reprezentowania szkoły. Cała społeczność szkolna jest z Was dumna!

IMG 20240604 WA0102 58526

Już 19 czerwca o godz. 16 zapraszamy do Jedenastki na rodzinne potyczki sportowe w duchu olimpiady 🏆🤸🏻‍♂️🏑🏋🏻‍♂️⛹🏻‍♂️

Dobra zabawa gwarantowana 👍❤️🎉

Nasza zeróweczka: bukiety kwiatów wykonane techniką origami

Usprawnialiśmy motorykę małą składając w skupieniu wielobarwne kartki papieru różnej wielkości. Powstały takie oto piękne prace plastyczne.

Matematyka jest wszędzie

W dniu dzisiejszym klasa 5.c miała przyjemność wziąć udział w fantastycznych zajęciach w Bibliotece Pedagogicznej pt. Matematyka jest wszędzie. Nasza dzielna 14 została podzielona na 6 drużyn, które wytrwale rozwiązywały zadania podzielone na 6 stacji dydaktycznych. Zadania były bardzo życiowe i wymagały użycia podstawowych umiejętności matematycznych. Klasa nie tylko świetnie poradziła sobie z nimi, ale również zachwyciła Panie prowadzące, swoją postawą proekologiczną.

Park rozrywki Czarogrody – Celbowo

Park rozrywki Czarogrody – Celbowo to miejsce, gdzie wśród setek kwiatów, drzew i krzewów wspaniałą zabawę przeżyły dzisiaj klasy III c i III d.

„…Gdzieś po drugiej stronie liścia znajduje się kraina zwana Czarogrodami. To pełne magii miejsce zamieszkują istoty, o których my możemy usłyszeć w legendach albo dawnych opowieściach, czasem jakiś zagubiony wędrowiec może zobaczyć przebiegających przez gościniec cień bez właściciela albo usłyszeć czyjeś kroki w listowiu, albo śmiech pośród drzew. Znaczy to, że trafił na ślad kogoś, kto mieszka po drugiej stronie liścia…”. Resztę legendy musicie poznać już sami, do czego oczywiście was zachęcamy!