Strona startowa

PÓŁKOLONIE W SP11 W ELBLAGU
TERMIN 11.07-22.07.2022

INFORMACJE OGÓLNE

1. Godziny zajęć: 8.00 – 15.00 (jeżeli rodzice pracują: 7.00 - 16.00)

2. Obowiązuje zmienne obuwie, które zostawiamy wraz z okryciem wierzchnim w szkolnej szatni

3. Uczestnicy półkolonii otrzymują 3 posiłki dziennie: I śniadanie, II śniadanie oraz obiad (proszę nie dawać dzieciom słodyczy i napojów gazowanych)

4. Należy zaopatrzyć dzieci w:

• mały plecak
    • chusteczki higieniczne
    • ubiór dostosowany do warunków atmosferycznych i planowanych w danym dniu zajęć
    • wygodne obuwie
    • leki w przypadku choroby lokomocyjnej
    • skarpetki antypoślizgowe na zajęcia w Activity Park oraz Parku Piekarczyka

5. Dzieci będą wypuszczane do domu zgodnie z deklaracją pisemną opiekunów (z karty zgłoszenia). W innym przypadku należy zgłosić ten fakt wychowawcy grupy.

6. Bieżące plany - na tablicy ogłoszeń przy wejściu do szkoły i na stronie szkolnej SP 11 w Elblągu.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Klasy I a i II d na wycieczce w Zagrodzie Ziołowy Dzbanek

Klasy I a i II d udały się dzisiaj na wycieczkę do Zagrody Ziołowy Dzbanek, gdzie uczniowie doglądali  posadzone wcześniej przez siebie ziemniaki. Ponadto wzięli udział w zajęciach z tworzenia papieru czerpanego i poznali kolejne ciekawe miejsca i przedmioty znajduje się w zagrodzie. Odwiedziliśmy także zwierzęta zamieszkujące zagrodę. Uczniowie wrócili szczęśliwi i pełni wrażeń.

Samorząd Uczniowski klas 4-8 podsumował swą działalność

21 czerwca Samorząd Uczniowski klas 4-8 podsumował swą działalność w roku szkolnym 2021/2022.

Nagrodzono licznych uczestników konkursów oraz akcji charytatywnych, zaś liderka SU przekazała swoje obowiązki po pracowitym okresie kadencji. Podkreślono także konieczność przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku letniego.

Opiekunowie SU życzą wszystkim CUDOWNYCH WAKACJI!

Imieniny Koziołka Matołka - święto SP 11 z okazji Dnia Patrona.

13 czerwca upłynął w naszej szkole pod hasłem: Bądź jak....bohater utworu Kornela Makuszyńskiego.

Uczniowie obdarzeni poczuciem humoru paradowali po korytarzach jako sławne Matołki, Panny z mokrą głową (Panowie także się przyłączyli) lub przyjaciele małej małpki Fiki- Miki.

Najsympatyczniejszym momentem była chwila wręczenia słodkich nagród dla kreatywnych sobowtórów literackich.

Dziękujemy za udział w zabawie.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.