Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

W papugarni dzieci miały okazję z bliska zobaczyć, dotknąć, nakarmić te piękne, egzotyczne ptaki. Papugi bardzo lubią kontakt z ludźmi, dlatego chętnie siadały wszystkim na głowach, ramionach, rękach. W wolierze znajdowało się 70 papug, różnych gatunków. Uczniowie mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek o tych przepięknych ptakach. Szczególnie podobały im się dziewczęce gumki do włosów, które próbowały dziobem rozerwać i zabrać. Spotkanie z tymi egzotycznymi ptakami było dla nas niesamowitym i niezapomnianym przeżyciem. Następnie udaliśmy się do centrum rozrywki Loopy's World. Tam zabawy nie było końca. Z uśmiechem na twarzach wróciliśmy do domu.

Uczniowie klas piątych w ramach zajęć z biologii wykonali modele komórek roślinnych i zwierzęcych. Wszyscy wykazali się wielką kreatywnością. Do wykonania modeli wykorzystali różne materiały: masę solną, plastelinę, styropianowe kule itd. Wykonane prace przyciągają wzrok kolorami i zadziwiają precyzją wykonania. Trójwymiarowe powierzchnie przekroju komórek i wyraźne organella komórkowe pozwoliły w ciekawy sposób zapoznać się z ich budową i funkcją.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

M. Przeździecka

Klasa IIId udowodniła, że nie tylko potrafi przyjmować prezenty, ale z chęcią obdarowuje innych. W ciągu całego tygodnia uczniowie przygotowywali się do MIKOŁAJEK. Dzieci wykonały ozdoby choinkowe z suchej porcelany, słoiczki z solą do kąpieli dla swoich bliskich. Dziś czekało na nich wiele niespodzianek: wizyta starszych uczniów i udział w quizie, słodki poczęstunek od dyrekcji szkoły. Na zajęcia sportowe został zaproszony trener Olimpii Elbląg pan Damian Ziemiańczyk, który przeprowadził szereg zabaw integrujących grupę. Uśmiechy nie schodziły z twarzy dzieciaków.

W dniu dzisiejszym odbyły się podchody mikołajkowe, w których wzięli udział uczniowie klas III- VIII naszej szkoły. Kilkuosobowe drużyny miały za zadanie rozwiązać zadania zarówno w języku angielskim, jak i niemieckim. Oprócz wiedzy ważna również była kondycja. Zabawa była przednia, każdy uczestnik wyszedł zmęczony, ale zadowolony. Najwyższe lokaty zdobyły klasy szóste i piąte, jednak klasy 3 wykazały się wiedzą i dokładnością w wykonaniu zadań. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i sprytu.

Zespół językowców

Dziewczynki z klasy VI C - Laura, Ines i Paula z okazji Mikołajek napisały i zilustrowały książeczkę, której bohaterami uczyniły dzieci z Zerowki 🎄😍🎄 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.