Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

półkolonie

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, kamerki i mikrofonu, Meet i Classroom oraz porannego wstawania.

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze i leniuchujcie. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne, zdrowe i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2019/2020.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne SP11

25 czerwca 2020 r. Absolwenci SP 11 po raz ostatni wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Ich dumni rodzice nie kryli swego wzruszenia podczas krótkiej multimedialnej prezentacji historii klas 8 a i 8b.

Uczniowie usłyszeli wiele ciepłych słów od dyrektora szkoły- pana B. Milusza, który pogratulował im i życzył wielu sukcesów. Nie zabrakło także serdecznego pożegnania przez klasy siódme oraz pięknych słów przedstawiciela rodziców- pana A. Van Ieperen.

Wręczono nagrody specjalne za wspaniałe osiągnięcia w nauce oraz sporcie, reprezentowanie szkoły i rozsławianie jej imienia. Wyróżniono także lidera Samorządu Uczniowskiego- Błażeja Staronia.

Uczniowie klas ósmych dziękowali swoim nauczycielom za codzienny trud włożony w ich nauczanie, wychowanie i troskliwą opiekę każdego dnia.

Życzymy Wam samych sukcesów, spełnienia marzeń i życzliwych osób wokół. Będziemy Was wspominać…

 

Dzisiejszą godzinę wychowawczą uczniowie klasy 5d spędzili inaczej niż zwykle. Z okazji święta wszystkich dzieci, piątoklasiści wzięli udział w quizie w aplikacji Kahoot na temat swojej klasy i różnych przygód, które wspólnie przeżyliśmy. Poradzili sobie znakomicie!

Najlepsze życzenia wszystkim DZIECIOM❤😍

14mgv3b

 

Wszystkim uczniom klas 8

życzymy powodzenia na egzaminach. 

Życzymy Wam, aby wyniki, które uzyskacie odpowiadały Waszym oczekiwaniom

i dały możliwość realizacji życiowych planów.

Trzymamy kciuki za oryginalne prace i trafne odpowiedzi 😀🍀🍀🍀 !!!

27037

Dyrektor

Rada Pedagogiczna

Pracownicy szkoły i administracji

Rodzice

 

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia mamy przesyłają dzieci z klasy 1d.

 

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.