Strona startowa

półkolonie

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, kamerki i mikrofonu, Meet i Classroom oraz porannego wstawania.

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze i leniuchujcie. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne, zdrowe i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2019/2020.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne SP11

25 czerwca 2020 r. Absolwenci SP 11 po raz ostatni wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Ich dumni rodzice nie kryli swego wzruszenia podczas krótkiej multimedialnej prezentacji historii klas 8 a i 8b.

Uczniowie usłyszeli wiele ciepłych słów od dyrektora szkoły- pana B. Milusza, który pogratulował im i życzył wielu sukcesów. Nie zabrakło także serdecznego pożegnania przez klasy siódme oraz pięknych słów przedstawiciela rodziców- pana A. Van Ieperen.

Wręczono nagrody specjalne za wspaniałe osiągnięcia w nauce oraz sporcie, reprezentowanie szkoły i rozsławianie jej imienia. Wyróżniono także lidera Samorządu Uczniowskiego- Błażeja Staronia.

Uczniowie klas ósmych dziękowali swoim nauczycielom za codzienny trud włożony w ich nauczanie, wychowanie i troskliwą opiekę każdego dnia.

Życzymy Wam samych sukcesów, spełnienia marzeń i życzliwych osób wokół. Będziemy Was wspominać…

Dzisiejszą godzinę wychowawczą uczniowie klasy 5d spędzili inaczej niż zwykle. Z okazji święta wszystkich dzieci, piątoklasiści wzięli udział w quizie w aplikacji Kahoot na temat swojej klasy i różnych przygód, które wspólnie przeżyliśmy. Poradzili sobie znakomicie!

Najlepsze życzenia wszystkim DZIECIOM❤😍

14mgv3b

Wszystkim uczniom klas 8

życzymy powodzenia na egzaminach.

Życzymy Wam, aby wyniki, które uzyskacie odpowiadały Waszym oczekiwaniom

i dały możliwość realizacji życiowych planów.

Trzymamy kciuki za oryginalne prace i trafne odpowiedzi 😀🍀🍀🍀 !!!

Rada Pedagogiczna

Pracownicy szkoły i administracji

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia mamy przesyłają dzieci z klasy 1d.

Nasza szkoła 360°

prace uczniw

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.