Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
Angielski na wesoło i ... sportowo 😀

Pogoda sprzyja spędzaniu czasu na świeżym, postanowiliśmy zatem to wykorzystać i kształcić kompetencje językowe na zewnątrz, przy okazji usprawniać się również fizycznie, bo musimy dbać o siebie!

Zadanie z nazwy wydawało się proste: "Running dictation" czyli dyktando? ok! ale dlaczego "running"? Otóż, aby zapisać dany wyraz na swojej karcie, należało go najpierw wyczytać z materiału, który był umieszczony kilkanaście metrów dalej, zatem trzeba było sobie pobiegać!

Wygrała ta drużyna, której udało się w kwadrans zapisać jak najwięcej zdań. Po powrocie do klasy, każdy team otrzymał klucz odpowiedzi i sprawdził pracę kolegów i koleżanek - świetnie ćwiczenie w ramach oceniania kształtującego.

Zapraszamy do galerii zdjęć 😀

Magda Szyk-Wojtkiewicz i klasa 6 D

Spotkanie integracyjne kl. III d w Bażantarni

W dniu 11 czerwca dzieci z kl. III d spotkały się w Bażantarni. W trakcie spotkania byli obecni Rodzice uczniów, którzy razem z dziećmi integrowali się podczas zabaw ruchowych. Uczniowie wspólnie z Rodzicami brali również udział w konkursie. Dzieci spacerowały po lesie, puszczały bańki mydlane i ćwiczyły zręczność manualną podczas zabawy z balonami. W trakcie odpoczynku pieczono kiełbaski.

2b wysyła listy

Dzieci z klasy 2b ćwiczyły pisanie listów i adresowanie kopert. Zwieńczeniem ćwiczeń było napisanie listu do kolegi z klasy i samodzielne wrzucenie go do skrzynki pocztowej. Z niecierpliwością czekamy teraz na wizytę listonosza.

Małgorzata Podbielska

Wycieczka do Sławutówka-

Przepiękna pogoda, doskonałe humory, liczne atrakcje- taka właśnie była nasza wycieczka do Parku Ewolucji w Sławutówku. Ścieżka Dinozaurów, Batyskaf, Rollercoaster Dragon, Pojazdy Flinstonów... i przede wszystkim wspólnie spędzony czas w "realu".

Spotkanie z pszczelarzem

Dzięki uprzejmości Pani Anny Stankiewicz dzieci z klasy 1b i 2b mogły poznać tajemniczy świat pszczół. Pani Ania z wielkim zaangażowaniem opowiadała ciekawostki z życia naszych pożytecznych owadów i odpowiadała na pytania. Dzieci przymierzyły kapelusz pszczelarski, obejrzały ramki do uli, zobaczyły wosk i pyłek pszczeli. Najwięcej radości sprawiła degustacja miodu i samodzielne zrobienie zdrowej, miodowej nutelli. Spotkanie zapewne pozostawi wiele "pysznych" wspomnień.

Małgorzata Podbielska

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.