Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

W czwartek 12 kwietnia dwie drużyny Naszej Szkoły wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez SP 16 zatytułowanym "Fishkobranie". Rywalizacja w konkursie polegała na wyłowieniu "fishek" i rozwiązaniu zadania znajdującym się na rybkach. Nasi uczniowie zmierzyli się z drużynami z sześciu innych szkół. Ponadto, każda z drużyn zaprezentowała krótko najważniejsze informacje na temat jednego wybranego kraju anglojęzycznego. Australia i Wielka Brytania - to państwa które wybrały Nasze Drużyny. I w tym zadaniu okazaliśmy się bezkonkurencyjni. Rywalizacja była zacięta, a zabawa świetna. 

Nasze zespoły w składzie: 

kl. III : Maja Biskup, Kornelia Maruszak i Franek Śluzek 

kl. VII:Dawid Klemens, Kubosz Szczepański oraz Kapi Wielesik  

Zespoły, które intensywnie przygotowywały się w ostatnich tygodniach zdobyły pierwsze miejsca, zwyciężając cały konkurs w obydwu kategoriach :-) !!!!

Serdecznie gratulujemy Zdolniachom! M. Frączyk, M. Szyk-Wojtkiewicz

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów