Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W imieniu Rejonowego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża pragnę podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce żywności  dla najuboższych  rodzin z terenu Elbląga  i okolic w ramach akcji „Świętokrzyska Gwiazdka 2016”.

Tworząc łańcuch ludzi dobrej woli pozyskaliśmy znaczne ilości artykułów spożywczych, które przekazaliśmy do PCK.

Dodatkowo uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu przy SP 11 przez przeszło miesiąc przygotowali kartki świąteczne na kiermasz. Dochód z kiermaszu wyniósł przeszło 60 zł. W całości przekazany został na cele PCK.

Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się  do udzielenia wsparcia najuboższym.

 Opiekun Koła Wolontariatu SP 11 

Krzysztof Brzozowski

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.