Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W środę 23 maja grupa przedszkolaków z „Akademii Krasnoludków” gościła na zajęciach z wykorzystaniem tablicy multimedialnej przygotowanych i przeprowadzonych przez p. Kasię Szczepańską. Celem zajęć było zapoznanie się z działaniem tablicy multimedialnej. Odbyło się to w 6 krokach:

  1. Układanie szeregów
  2. Układanie historyjek
  3. Pokonywanie labiryntu
  4. Wskazywanie właściwego obrazka
  5. Rozpoznawanie dźwięków
  6. Tańczenie

Dzieci chętnie wykonywały zadania, poznawały i korzystały z różnych możliwości tablicy multimedialnej, a przy okazji świetnie się bawiły. Na koniec zajęć każdy uczestnik „otrzymał” pieczątkę podsumowującą udział w zajęciach – był to element oceniania kształtującego.

Dziękujemy p. Kasi Szczepańskiej za przygotowanie zajęć, dzieciom i opiekunom za udział i zapraszamy!

Koordynator ds. przedszkoli Maria Klimuk

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.