Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 po odśpiewaniu hymnu państwowego Pan Dyrektor Bogusław Milusz powitał zebranych, życząc owocnej pracy. Szczególnie powitał najmłodsze dzieci z naszej szkolnej zerówki.
Kolejnym punktem było złożenie przez kandydatów na uczniów klas: 1a, 1,b,1c,1d ślubowania na sztandar szkoły w obecności nauczycieli, starszych kolegów i rodziców. Przyjęła je od nich Pani Dyrektor Mariola Hajdukonis. Dzieci ślubowały dobrze się uczyć i szanować nasz kraj.
Po uroczystym ślubowaniu Pan Dyrektor, dużym ołówkiem, pasował dzieci na uczniów, które z ogromnym przejęciem pozowały do zdjęć rozczulonym rodzicom☺️. Od tej chwili stali się pełnoprawnymi uczniami ośmioklasowej Szkoły Podstawowej Nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Elblągu. Dzieci otrzymały z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy.
Po oficjalnej części uczennica klasy VI Kasia Mital, pomogła nam choć jeszcze na chwilkę przenieść się w błogi czas, śpiewając piosenkę „Wakacyjny taniec”.

GALERIA:

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów