top 700x111

W ubiegłą sobotę 13 października uczniowie -reprezentanci naszej szkoły pod opieką nauczycieli uczestniczyli w Marszu Zdrowia - „Kocham Cię życie” organizowanym przez elbląskie AMAZONKI. Ulicami Elbląga maszerowali z uczniami innych szkół z transparentami, na których wyeksponowane były hasła promujące zdrowie. Proszę o zagłosowanie na hasła wymyślone przez naszych uczniów. Jest zamieszczonych 6 naszych haseł, wybierzcie spośród nich 1 najlepsze! Nasi uczniowie byli najmłodszymi uczestnikami tego marszu...

Wszystkie hasła elbląskich szkół znajdują się na portalu info.elblag.pl

Proszę uprzejmie o oddanie głosu na jedno z haseł SP 11.

Głosowanie będzie trwało od 19 października do poniedziałku (29 października, do godz. 23:59). Zabawa już trwa, zapraszam do udziału. :)

Zwycięzca zostanie nagrodzony specjalną statuetką – „Jabłuszkiem Zdrowia”, ufundowaną przez elbląskie Amazonki. Dla zdobywców II i III miejsca również przygotowano nagrody

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE GLOSY!!!

Liczymy na Waszą pomoc!!!

Anna Wawryszuk  pedagog szkolny