Mamy powody do radości, bowiem istniejący od wielu lat w naszym gimnazjum Zespół Teatralny „Podaj dalej” zdobył Nagrodę w XXII Przeglądzie Przedstawień Kolędniczych, Misteriów Bożonarodzeniowych, Jasełek oraz Szopek Noworocznych, który odbył się 18 stycznia w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu.

To konkurs z tradycjami. W tym roku wzięło w nim udział dwanaście grup teatralnych. Uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych w ciągu kilkunastu minut musieli opowiedzieć swoją wersję tego, co wydarzyło się w Betlejem. Ich zmaganiom na scenie przyglądali się m.in. aktorzy elbląskiego Teatru im. Aleksandra Sewruka - Lesław Ostaszkiewicz, Beata Przewłocka oraz Marta Masłowska.

Młodzi artyści z G4 zaprezentowali przedstawienie pt. „Wielkie Rzeczy uczynił mi…”. Opiekunem zespołu jest p. Bożena Balbuza.