Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

 10 ANDRZEJKOWY BAL SPORTOWCA GIM. Nr 4 i SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 11 –    27.11.2018 r.

 

NAJLEPSI SPORTOWCY ROKU I NOMINACJE

GIM. Nr 4 Dziewczęta    kl. sportowe

         GIM. Nr 4 Chłopcy kl. sportowe

1

MARTYNA FILIP 3F 

1

 PIOTR WIERZBICKI  3F 

N

EMILA KALINOWSKA 3F

2 N

MATEUSZ KORZENIEWSKI  3F

N

 NATALIA ŁYSKO 3F

3 N

HUBERT STOPA 3F

       

SP 11 Dziewczęta  kl. sportowe

         SP 11 Chłopcy kl. sportowe

1

NATALIA GRUZ 8C 

1

 DAWID KLEMENS 8C 

2 N

KAROLINA ZIÓŁKOWSKA  7B

2 N

JAN STOSIK  8C

3 N

WIKTORIA SZYMAŃSKA  7B

3 N

DAMIAN WICHROWSKI  8C

4 N

 WIKTORIA JABŁOŃSKA 7B

4 N

SEBASTIAN CHRZANOWSKI  7B

5 N

AGATA LASEK 7B

5 N

FILIP OŚCIŁOWSKI  7B

6 N

KATARZYNA MITAL  6C

6 N

KRZYSZTOF CELAK  6C

7 N

KINGA MAJ  6C

7 N

SZYMON GLANER   6C

8 N

ANIELA MIECZKOWSKA  6C

8 N

KAJETAN JAKIMOWICZ  6C

9 N

ALEKSANDRA MIKŁOSZ  6C

9 N

KACPER WICHROWSKI  5D

10 N

VICTORIA ROCKA  5D

10 N

ŁUKASZ ORŁOWSKI  5D

11 N

ANNA ZYZEK 5D

11 N

PIOTR ABUCEWICZ  5D

       

GIM. Nr 4 Dziewczęta    kl. niesportowe

         GIM. Nr 4 Chłopcy kl. niesportowe

1

OLIWIA BETLEJEWSKA 3B 

1

JULIAN CIEŚLA  3F 

 

KONKURS PLASTYCZNY "MOJE ULUBIONE DYSCYPLINY SPORTOWE".

PRACE wykonane przy użyciu Farb fluorescencyjnych.

 

 

                          MIEJSCE I

1

OSKAR SOKOŁOWSKI 5D

2

KARMEN OLESZKIEWICZ 3B

3

KAMILA MACKIEWICZ 3B

4

MAGDALENA JAROCKA 7A

5

BŁAŻEJ STAROŃ 7B         

6

DENIS VAN IPEREN 7B   

 

                    MIEJSCE II

1

ALEKSANDRA GOCEK  5D

2

DARIA KAMIŃSKA         3B

3

ANIELA MIECZKOWSKA 6C

4

JUSTYNA STĘPIEŃ  5D   

5

ANNA ZYZEK   5D              

6

ZOFIA ŁOWIECKA  5B

7

KAROLINA TYSZKA  7A

8

NIKOLA RENUSZ  7A

 

                    MIEJSCE III

1

NIKITA CIEPŁUCHA  5B

2

DOMINIK MAGOŃ  5B

3

XAWIER PRZYZIÓŁKOWSKI 5D

4

ADRIANNA MALCZEWSKA  3B

5

DOMINIK LEWCZUK  5B

6

KLAUDIA KORKUĆ  3B

7

WERONIKA MICHALAK  5D

8

KAROLINA ATŁAS    3B

9

DOMINIK BRZESKI  5D

10

JULIA KARCZEWSKA  7A

 

                  WYRÓŻNIENIA

1

WIKTOR IWANIEC   5B

2

ŁUKASZ ORŁOWSKI  5D

3

OSKAR SOKOŁOWSKI  5D

4

ZUZANNA STOŃ   5B

5

IGOR KNAPIŃSKI  5B

6

NATALIA ASIUKIEWICZ  5B

7

OSKAR BECZKOWSKI 5B

8

JAN SKOWROŃSKI 5B

9

KONRAD RZOSIŃSKI 5B

10

JAKUB BORAWSKI 5B

11

DARIA DUTKOWSKA 3B

12

KONRAD GNYSIŃSKI  5D


foto. R. Nakonowski 

 

ozio_gallery_jgallery

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.