Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Dnia 4.12 odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów przyznawanych przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty. Wśród nagrodzonych szkół znalazła się również Szkoła Podstawowa nr 11. Dzięki wspólnym działaniom wielu nauczycieli, uczniów oraz rodziców, udało nam się po raz kolejny udowodnić, że działania na rzecz środowiska przyrodniczego nie są nam obce. Liczne inicjatywy podejmowane na rzecz ochrony środowiska takie jak udział w akcjach „Sprzątanie Świata”, „Dzień Ziemi”, „Godzina dla Ziemi”, „Oddaj zużyty telefon komórkowy”; a także organizacja wielu konkursów i przedsięwzięć jak np. Tydzień nauki i techniki, który w ubiegłym roku przebiegł pod hasłem „Elbląg ekologiczne miasto. Ekologiczna planeta” pozwoliły nam uzyskać to zaszczytne odznaczenie na 3 lata.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym.

Wasilewska, A. Awiżeń, K. Szyk-Gira

 

ozio_gallery_jgallery

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów