W tym tygodniu Lenka przygotowała dla kolegów i koleżanek z klasy 3 a słodki poczęstunek z okazji swoich urodzin. Dzieci wykonały album urodzinowy dla solenizantki. Były wspólne śpiewy, tańce oraz gry w planszowej. Obejrzeliśmy filmy edukacyjne na temat satelitów i układu słonecznego. Uczniowie przy pomocy plasteliny oraz bibuły wykleili planety, które w/g nich są najbardziej wyjątkowe.
Dzieci czytały na głos fragmenty książek zaproponowane przez Panie bibliotekarki z naszej biblioteki szkolnej. Były to historie zarówno śmieszne, jak i wzruszające i mądre. Skłoniły nas wszystkich do refleksji nad znaczeniem przyjaźni, miłości i dobrych uczynków w życiu każdego człowieka. Za nami kolejne 5 dni, które upłynęły nam bardzo szybko.