Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

 

21 marca, ranek – promyki słońca zbyt nieśmiało przebijają się przez chmury, słupki rtęci w termometrach nie podniosły się zbyt wiele, ptaki cichutko świergolą, tylko przebiśniegi nie zawiodły – powyskakiwały wśród zmarzniętej trawy. Jakaś zaspana ta Pani Wiosna! Ale w SP 11 zamierzamy wybudzić ją z tego chłodnego letargu. Na dworze jeszcze szaro, chłodno, a u nas kolorowo i różnorodnie – wstążeczki, wianuszki, kapelusze, okulary, czerwone sukienki, żółte koszulki, niebieskie spodenki, różowe dodatki ... i zielono w głowach. Na dworze senna cisza, a u nas gwarno i radośnie.

Zaczynamy od wyrwania zasiedziałej w ziemi rzepki – recytując wiersz Juliana Tuwima, wyciągała krzepko rzepkę drużyna z klasy 2a, a okrzykami wtórowali jej wszyscy "wiosnowicze". Udało się! Rzepka wyrwana! Bo dewiza SP 11 to: "razem działamy – więcej dokonamy".

 Szkoła zakwitła – na ścianach nasze kolorowo wiosenne plakaty wyczarowane wszystkimi kolorami tęczy. Na Facebooku nasze słoneczne życzenia dla wszystkich i niepowtarzalne zdjęcia.

Szkoła zawrzała – na korytarzach i w auli biegi, skoki i ... wiosenne "wyskoki" (mundurki szkolne i naukowa powaga chwilowo zamknięte w szafach).

Pozytywnie rozbawieni wyskoczyliśmy na wiosenny spacer. Wiosennie nastroić też przecież trzeba wymarzniętych nieco mieszkańców Elbląga – najlepiej ciepłym słowem, zaraźliwym uśmiechem i drobnymi słodkościami.

 Chyba udało nam się rozbudzić Panią Wiosnę – nawet się trochę promieniem słonecznym do nas uśmiechnęła.

Wiosennie zakręceni uczniowie i nauczyciele SP 11

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.