Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

To był gorący czas dla wielu uczniów uczących się w klasach 1-3 SP 11:

  1. W klasie 2a przygotowywano świąteczne dekoracje. Ponadto przeżyli kolejną przygodę z kuferkiem matematycznym i narzędziami TOC. Na lekcji uczniowie zmierzyli się z zadaniami, które wymagały logicznego myślenia, sprawności rachunkowej oraz znajomości figur geometrycznych. Wspólnie z Matmanem rozwiązali zadanie za pomocą Gałązki Logicznej.  Co więcej, zamienili się w naukowców i doskonale bawili się na warsztatach badawczych z wykorzystaniem „suchego lodu”
  2. Uczniowie klasy 1 b wzięli udział  w ogólnopolskim Programie Instytutu Blend-a-med Oral-B ” Niesamowity Świat Higieny Jamy Ustnej”. Program ten ma  pomóc dzieciom wykształcić towarzyszące im już przez całe życie pozytywne nawyki dbania o higienę jamy ustnej.
  3. Klasa 1 a wzięła udział w Ogólnopolskim programie edukacji stomatologicznej ,, Niesamowity świat higieny jamy ustnej''. Uczniowie dowiedzieli się jak należy prawidłowo szczotkować zęby i co dzieje się, gdy nie chodzimy do stomatologa. Na zajęciach o eksperymentach uczniowie klasy 1 a poznali tajniki fizyki, jak oddzielić mąkę od wody. W pierwszy dzień wiosny wykonały plakat o tematyce wiosennej. 
  4. Dzisiaj zwiedzaliśmy Zakład Utylizacji Odpadów. Wzięliśmy  udział w ciekawych i zajęciach z zakresu edukacji ekologicznej. Oglądaliśmy filmy, pracowaliśmy przy komputerach, braliśmy udział w quizach i warsztatach plastycznych. Wycieczka jeszcze bardziej utwierdziła nas w przekonaniu, jak ważna jest dla nas wszystkich SEGREGACJA ODPADÓW. 

 

ozio_gallery_nano