Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Ostatni tydzień w świetlicy szkolnej upłynął nam bardzo intensywnie i ciekawie. :-)

Samodzielnie przygotowaliśmy zdrowe soki ze świeżo wyciskanych owoców i warzyw. 🍏🍎🥕🥕Ich kosztowanie poprzedziła krótka pogadanka dot. tego, jak duży i zbawienny wpływ na nasz organizm mają witaminy. 😋👌

Nie zabrakło również zajęć plastycznych - zrobiliśmy kolejne, kolorowe ozdoby z papieru, a także uczestniczyliśmy w warsztatach z decoupage'u (prostej techniki zdobienia przedmiotów). Koniecznie zobaczcie nasze dzieła! :-) 👀

Pod koniec tygodnia, dwie nasze uczennice (Amelia Narwojsz i Hanna Zygmunt), przygotowane przez p. Teresę Barszczewicz, wzięły udział w Międzyświetlicowym Konkursie Wokalnym, który zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu. Konkursowi temu przyświecało hasło "Bądź bezpieczny w ruchu drogowym".👮‍♀️👮‍♂️ Obie dziewczynki otrzymały wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy! 👏

Do zobaczenia w poniedziałek. 

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.