Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

W dniu 30 maja 2019r.o godz.12.00 w sali Urzędu Miasta przy ul. Łączności odbyła się I inauguracyjna sesja Młodzieżowej Rady Miasta. Uroczyste ślubowanie złożyło 41 nowych radnych, wśród nich uczniowie klasy VII b naszej szkoły Amelia Majka i Błażej Staroń. Młodzi radni wybrali na przewodniczącą Aleksandrę Dąbrowską z II LO. Do radnych zwrócił się prezydent miasta p. Witold Wróblewski, który zaznaczył, że Młodzieżowa Rada Miasta nie jest ciałem statutowym, nie ma takich uprawnień jak „dorosła” rada, jednak młodzi ludzie z głowami pełnymi pomysłów na pewno będą się aktywnie włączać w różnego rodzaju inicjatywy na rzecz miasta.
Jeszcze przed wyborem na przewodniczącą radna Aleksandra Dąbrowska w wywiadzie dla mediów jako pierwsze działanie nowej rady planowała obrady okrągłego stołu realizowanego wraz z Euroregionem Bałtyk. Jego tematem ma być Budżet Obywatelski. Widzi także potrzebę zastanowienia się, dlaczego młodzi ludzie tak niechętnie głosują i jak można to zmienić.
Każdą szkołę reprezentuje dwóch radnych wybranych na dwuletnią kadencję.

Anna Wawryszuk

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.