Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Klasa 3 a spędziła absolutnie fantastyczny czas na 2 - dniowej wycieczce klasowej. Za nami: turniej łuczniczy, tor komandosa, bocce, skoki na trampolinach, nauka chodzenia w chodakach kaszubskich i na szczudłach, park linowy, ognisko z kiełbaskami, minigolf, rzucanie podkową, karaoke, dyskoteka, double shot, mecze piłki nożnej, przejażdżka wozem drabiniastym ciągniętym przez traktor 😉😁, zorbing, zwiedzanie muzeum piłki nożnej, wypoczynek na łonie natury.... 💪⚽️🏌️‍♂️🏋️‍♂️⛹️‍♀️🧗‍♀️🎶🎙🐈🐕🐄🐐🐑🐿🐎🦊🐞🐝🐜🦗🌲☘🦋To był wyjazd pełen wrażeń, po którym zostają wspaniałe wspomnienia. Teraz nadszedł czas wakacji. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i życzymy udanego wypoczynku 😎😄

 

ozio_gallery_nano