Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Klasa 3 a spędziła absolutnie fantastyczny czas na 2 - dniowej wycieczce klasowej. Za nami: turniej łuczniczy, tor komandosa, bocce, skoki na trampolinach, nauka chodzenia w chodakach kaszubskich i na szczudłach, park linowy, ognisko z kiełbaskami, minigolf, rzucanie podkową, karaoke, dyskoteka, double shot, mecze piłki nożnej, przejażdżka wozem drabiniastym ciągniętym przez traktor 😉😁, zorbing, zwiedzanie muzeum piłki nożnej, wypoczynek na łonie natury.... 💪⚽️🏌️‍♂️🏋️‍♂️⛹️‍♀️🧗‍♀️🎶🎙🐈🐕🐄🐐🐑🐿🐎🦊🐞🐝🐜🦗🌲☘🦋To był wyjazd pełen wrażeń, po którym zostają wspaniałe wspomnienia. Teraz nadszedł czas wakacji. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i życzymy udanego wypoczynku 😎😄

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.