Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Jest tyle dróg, co w świat prowadzą

I znasz sto mądrych rad,

Co drogę w świat wybierać radzą…

I wciąż ktoś mówi Ci,

Że właśnie w tym tkwi sprawy sedno,

Byś mógł z tysiąca dróg

Wybrać tę jedną.

Ten tekst świetnie charakteryzuje moment w życiu naszych absolwentów, który właśnie nadszedł. Jest to czas zmian, podejmowania decyzji, dokonywania wyborów, które będą miały wpływ na całe życie.

Teraz nadeszła ostatnia okazja do podsumowania pracy, do refleksji i zadumy. Wszystko ma jednak swój początek i koniec. Wkrótce absolwenci opuszczą szkolne mury. Nie oznacza to rozłąki, ani zapomnienia o tych, którzy tu zostają: troskliwych nauczycielach i wychowawcach, młodszych kolegach i koleżankach. Mamy nadzieję, że wspomnienia pozostaną w ich pamięci na zawsze. 
Oto nadszedł czas, aby oficjalnie zakończyć rok szkolny 2018/2019. Absolwenci opuszczą mury szkoły, w których spędzali tak wiele czasu i udadzą się na wspaniałe wakacje. Gratulujemy im, że „dotarli do mety” i każdy otrzymał nagrodę w postaci zasłużonego świadectwa. Najlepsi z najlepszych otrzymali nagrody i wyróżnienia. Jesteśmy z Was dumni.

Wybrani uczniowie otrzymali wyróżnienia w postaci statuetek w kategoriach ustanowionych przez nauczycieli. A wybrani nauczyciele zostali obdarowani statuetkami w kategoriach ustanowionych przez uczniów. Był to moment, który wywołał wśród  zgromadzonej widowni wiele radości. To były ostatnie chwile, które absolwenci spędzili z nami. Nie mówimy im żegnajcie, lecz do widzenia, bo drzwi naszej szkoły zawsze będą dla nich otwarte. Życzymy SZEROKIEJ DROGI! Jesteśmy przekonani, że gdziekolwiek rzuci Was los, będziecie godnie reprezentować naszą szkołę.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.