Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W miniony czwartek uczniowie naszej szkoły świetnie się bawili podczas Święta Dyni.  Korytarze szkoły zapełniły się pomarańczowym kolorem, a towarzyszące wydarzenia nadawały świąteczny charakter.

Oprócz tematycznych lekcji urozmaiconych Kahootami i Quizami odbyło się kilka konkursów. Klasy młodsze przygotowywały super plakaty o tematyce DYNIOWEJ. Dzięki uprzejmości wspaniałych rodziców niektóre klasy rozsmakowały się również dyniowym ciastem i babeczkami!

Klasy starsze odpowiadały na pytania dyniowo – jesienne, wśród nich na przykład: wymień jesienne miesiące czy kolory oraz nazwę owoców noszonych przez jeże. W tym celu uaktywniliśmy nasz radiowęzeł, aby wszystkie pytania dotarły do każdej z klas. Odpowiedzi na pytania były w dwóch językach i dzięki temu uczniowie kształcili kompetencje językowe. Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie odpowiedzieli poprawnie, więc zostaną nagrodzeni.

Następnie, wszyscy mogli zmierzyć się w recytowaniu wierszy o tematyce jesiennej.  W tej konkurencji laureatami zostali: Amelia Semkiw, Nina Jędrzyńska, Natalia Grunt, Weronika Ręczkowska, Karolina Tykarska, Martyna Bilińska, Pola Szercha, Natalia Porożyńska, Ola Atłas, Lena Werner, Oliwia Małż, Julka Nosarzewska, Pati Sowa, Adrian Sławiński, Amelia Kurowska. Wszyscy wspaniale poradzili sobie z recytacją poematów, a niektórzy nawet sami je ułożyli!

Wszyscy wyróżnieni otrzymają nagrody – słuchajcie uważnie radiowęzła, a dowiecie się kiedyJ

NAUCZYCIELE – JĘZYKOWCY SP 11

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.