Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Klasa IIId udowodniła, że nie tylko potrafi przyjmować prezenty, ale z chęcią obdarowuje innych. W ciągu całego tygodnia uczniowie przygotowywali się do MIKOŁAJEK. Dzieci wykonały ozdoby choinkowe z suchej porcelany, słoiczki z solą do kąpieli dla swoich bliskich. Dziś czekało na nich wiele niespodzianek: wizyta starszych uczniów i udział w quizie, słodki poczęstunek od dyrekcji szkoły. Na zajęcia sportowe został zaproszony trener Olimpii Elbląg pan Damian Ziemiańczyk, który przeprowadził szereg zabaw integrujących grupę. Uśmiechy nie schodziły z twarzy dzieciaków.

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.