Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W papugarni dzieci miały okazję z bliska zobaczyć, dotknąć, nakarmić te piękne, egzotyczne ptaki. Papugi bardzo lubią kontakt z ludźmi, dlatego chętnie siadały wszystkim na głowach, ramionach, rękach. W wolierze znajdowało się 70 papug, różnych gatunków. Uczniowie mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek o tych przepięknych ptakach. Szczególnie podobały im się dziewczęce gumki do włosów, które próbowały dziobem rozerwać i zabrać. Spotkanie z tymi egzotycznymi ptakami było dla nas niesamowitym i niezapomnianym przeżyciem. Następnie udaliśmy się do centrum rozrywki Loopy's World. Tam zabawy nie było końca. Z uśmiechem na twarzach wróciliśmy do domu.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.