W dniu 15 stycznia w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z trenerem p. Adamem Prusem. Nauczyciel przedstawił niebezpieczeństwa, jakie grożą dzieciom, gdy spędzają czas wolny w czasie ferii. Szczegółowo przedstawił zagrożenia, jakie można spotkać w górach, na basenie, na lodowisku, a także na przejściu dla pieszych. Przypomniał numery telefonów alarmowych. Dzieci uczyły się, jak należy prawidłowo zgłaszać wypadek przez telefon. Gdyby w końcu zmieniła się aura na zimową, nauczyciel przestrzegał przed niebezpieczeństwami czyhającymi na ślizgawkach i w czasie zabaw śnieżkami (gdzie ten śnieg!). Pan Adam Prus pochwalił dzieci za to, że z uwagą i aktywnie uczestniczyły w spotkaniu. Wychowankowie świetlicy brawami podziękowały za pogadankę.

Wychowawcy świetlicy Anna Wawryszuk Agnieszka Zielińska

20200115 125120