Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
„Wiedzę możemy zdobyć od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami”.
Takie motto towarzyszyło uroczystości Dnia Prymusa w Szkole Podstawowej nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Elblągu

21 lutego 2020 r. o godz. 17 aula szkolna wypełniła się uczniami ze średnią co najmniej 5.0 oraz zachowaniem bardzo dobrym i wzorowym. Najzdolniejsi uczniowie przybyli ze swoimi bliskimi odebrać gratulacje z rąk dyrekcji i wychowawców. Wyróżnionych zostało 102 uczniów, w tym troje otrzymało tytuł Super Prymusa. Najlepsi z najlepszych to Laura Van Ieperen z kl. VI c, Maria Rutkowska z kl. VI c i Hanna Stankiewicz kl. VIII b.

Uroczystość uświetniły występy uczennic klas młodszych, które z wielkim wdziękiem wykonały piosenkę zachęcającą do tolerancji i wzajemnego szacunku bez względu na rasę czy narodowość. Zachwyt budził nie tylko śpiew, ale też choreografia i kostiumy.  Wielkie brawa zebrały również dziewczęta  ze sportowej  klasy 6 d za taneczny  popis z piłkami do koszykówki. Po występie nikt nie miał wątpliwości, że zasłużenie zdobywają laury w rozgrywkach w koszykówce – opanowały zarówno zwinne  i zgrabne ruchy, jak i bezbłędne panowanie nad piłkami.
Z przyjemnością wysłuchaliśmy babci naszych uczennic- pani Krystyny Kaczmarek, która wygłosiła wiersz napisany przez nią specjalnie na tę uroczystość. Miłym akcentem na zakończenie był tort, który mile połechtał  nasze kubki smakowe.

Wszystkim prymusom, rodzicom i nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.