Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dziś, 17 września uczciliśmy ofiary II wojny światowej.
81 lat temu, w czasie obrony przed niemiecką agresją, na Polskę napadł Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich. Podczas uroczystości rocznicowych, które odbyły się na Cmentarzu Agrikola pod Pomnikiem Katyńskim uczestniczył nasz poczet sztandarowy. W ten sposób próbujemy wyrazić naszą wdzięczność i wyrazy szacunku wobec bohaterów tamtych czasów za ich heroiczną walkę. Jesteśmy świadomi spoczywającej na nas odpowiedzialności za podtrzymanie pamięci o tych, którzy zginęli w obronie naszej ojczyzny, na których spadła sowiecka agresja. Naszą powinnością jest przekazanie tej pamięci kolejnym pokoleniom młodych Polaków.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.