Obchody klasowego Dnia Chłopaka w klasie 6 sportowej rozpoczęły się od ulubionej zabawy naszych Panów, czyli odgadywaniu "babskich" rzeczy z zasłoniętymi oczami. Dziewczynki postarały się i w tym roku, żeby ich koledzy mieli problem z odgadnięciem, a już na pewno z nazwaniem niektórych przedmiotów takich jak: mgiełka do ciała, maseczka na usta czy pędzel do makijażu. Kolejną zabawą było bardzo zabawne kalambury, podczas którego od razu wyszło na jaw, kto skrywa talent plastyczny, a kto rysuje "patyczaki" :-)

Nieodzownym elementem obchodów święta jest również wręczanie prezentów. Chłopcy zostali obdarowani super śmiesznymi skarpetami, które bardzo przypadły im do gustu - niektórzy od razu się w nie przyodziali! W podziękowaniu za to chłopcy również przygotowali prezenty dla swoich koleżanek z okazji tegorocznego Dnia Kobiet, który nie doszedł do skutku.

Przy smacznych przekąskach i super zabawach czas upływał nieubłaganie szybko!

M. Szyk-Wojtkiewicz