Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Jest wśród tajemnic uczniowskiego świata najdziwniejsza tajemnica:

 jak z literek niepozornych rządków całą opowieść wyczytać?

Jak o barwnym mogą mówić świecie

takie znaczki i czarne, i drobne?

Jakże mogą tyle opowiedzieć,

gdy są tak do siebie podobne?!

No i przyszedł ktoś mądry i dobry,

kto nam sprawę wyjaśnił zawiłą i litery

zmieniły się w słowa i ze słów się opowieść złożyła.

 

14 października w Dniu Edukacji Narodowej wspaniałe przedstawienie zaprezentowali swoim pedagogom uczniowie elbląskiej Jedenastki. W trakcie przedstawienia cały czas płonął wniesiony „kaganek oświaty”, a uczniowie klas 7c i 6c w żartobliwy sposób prezentowali kulisy nauczycielskiego życia. Nie zabrakło także pięknych piosenek, w które włączyły się uczennice 5a i 8a. Uśmiechy na twarzy wywołał też radosny występ klasy 3b, która nie tylko tańczyła i śpiewała, ale zagrała również na bum bum rurkach. Była również okazja do życzeń dla wszystkich pracowników i przygotowanych przez uczniów słodkich upominków.

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali dzisiejszą uroczystość, a w szczególny sposób: p. Bożenie Balbuzie, p. Renacie Derendzie i p. Agnieszce Cywińskiej.

Przygotował: Piotr Zbierzchowski

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.