Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Pogoda sprzyja spędzaniu czasu na świeżym, postanowiliśmy zatem to wykorzystać i kształcić kompetencje językowe na zewnątrz, przy okazji usprawniać się również fizycznie, bo musimy dbać o siebie!

Zadanie z nazwy wydawało się proste: "Running dictation" czyli dyktando? ok! ale dlaczego "running"? Otóż, aby zapisać dany wyraz na swojej karcie, należało go najpierw wyczytać z materiału, który był umieszczony kilkanaście metrów dalej, zatem trzeba było sobie pobiegać!

Wygrała ta drużyna, której udało się w kwadrans zapisać jak najwięcej zdań. Po powrocie do klasy, każdy team otrzymał klucz odpowiedzi i sprawdził pracę kolegów i koleżanek - świetnie ćwiczenie w ramach oceniania kształtującego.

Zapraszamy do galerii zdjęć 😀

Magda Szyk-Wojtkiewicz i klasa 6 D

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.