Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Wszystko mówiło, że czas już na wakacje- i kalendarz, i panująca aura. Stało się to dzisiaj, 25 czerwca. Pożegnaliśmy czas nauki, nadeszła pora odpoczynku, spełniania marzeń z zimnych miesięcy i wolności!

Uczniowie klas od IV do VII uczestniczyli w uroczystych obchodach pożegnania roku szkolnego 2020/2021 od godziny ósmej . Z powodu pandemii odbyło się kilka uroczystości dla poszczególnych roczników. Było przyjemnie i kameralnie. Dyrekcja szkoły- pan Bogusław Milusz, pani Marlena Kwaśniewska i pani Mariola Hajdukonis gratulowali osiągnięć, wręczali nagrody, dziękowali uczniom i rodzicom oraz- nauczycielom. Entuzjazm, radość, satysfakcja - te emocje można było zauważyć u wszystkich. Spotkanie umiliły występy wokalne naszych uczennic. Bardzo im dziękujemy.

Pozostało tylko życzyć radosnych i bezpiecznych wakacji wszystkim naszym podopiecznym. Do zobaczenia we wrześniu!

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.