Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W tym roku nasz szkoła bierze udział CodeWeek, czyli Europejskim Tygodniu Kodowania. CodeWeek to społeczna inicjatywa (w tym roku odbywająca się  w dniach 9-24 października), w ramach której europejskie państwa konkurują w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem.

Dzisiaj w ramach zajęć informatyki w klasach 4.c i 7.c uczniowie ćwiczyli kodowanie w alfabecie Morse’a oraz tworzenie własnych kodów QR i ich odczytywanie. 

 

Ponieważ już niedługo Dzień Edukacji Narodowej, uczniowie zakodowali życzenia dla nauczycieli. Efekty ich prac można zobaczyć w galerii, a nawet posłuchać. 

Zachęcamy wszystkich do odkodowania życzeń. 

Z pewnością przyda się wam alfabet Morse’a, a w przypadku kodów QR w większości przypadków wystarczy skierować aparat fotograficzny telefonu w stronę kodu QR. Jeśli wasz telefon nie ma takiej funkcji możecie skorzystać z jednej z wielu darmowych aplikacji odczytujących kody QR w sklepie Play lub skorzystać z asystenta Google i dostępnego w nim wyszukiwania obrazem (Obiektyw Google / Google Lens). 

 TŻ

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.