Moje małe ZOO

Nauka przez tworzenie, ależ czemu nie? Uczniowie klasy Ib pod okiem pani Elżbiety Derlukiewicz doskonale wiedzą o czym mowa. Podczas zajęć języka angielskiego stworzyli makiety zoo i farm.  Dzięki temu przećwiczyli słownictwo związane z elementami przyrody, ale także wykorzystali w praktyce czas teraźniejszy. Ponadto doskonalili umiejętność pracy w grupie oraz wystąpień publicznych podczas prezentacji mini projektów.  Wszystkie modele są do obejrzenia w gabinecie 8D.

Wynalazki przyszłości

Klasa Ib pod okiem pani Elżbiety Derlukiewicz miała okazję wykazać się inwencją twórczą i wymyślić w grupach urządzenia przyszłości. Uczniowie stworzyli 3 propotypy, których wykorzystanie szczegółowo opisali swoim koleżankom i kolegom. Pozostaje czekać kilka lat na realizacje pomysłów.

Święta my way

Na świecie co chwila powstają nowe święta. Klasa IIa miała również okazję wykazać się pomysłowością. Uczniowie, pracując w grupach, stworzyli całkiem nowe uroczystości, które następnie mieli okazję zaprezentować i przeprowadzić.

Elżbieta Derlukiewicz