UWAGA: [ARTYKUŁ ZOSTAŁ ZAKTUALIZOWANY 26.04.2017]   Loading...

W dniach 24.04-28.04 w Zespole Szkół nr 1 w Elblągu odbędą się

DNI NAUK PRZYRODNICZYCH, TECHNICZNYCH I SZTUKI.

Podczas tego tygodnia uczniowie naszej szkoły wezmą udział w zajęciach organizowanych przez różne instytucje m. in. Zakład Utylizacji Odpadów, Mobilne Planetarium z Olsztyńskiego Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska, Elektrociepłownię, Centrum Chemii w Małej Skali z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Zespół Szkół Technicznych, Zespól Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej oraz Zespół Szkół Mechanicznych.

Podsumowaniem tygodniowych działań będzie FESTIWAL, na który zapraszamy wszystkich sympatyków nauk ścisłych. Odbędzie się on w piątek 28 kwietnia w godz. 9.00-12.00. Na gości czekać będą niesamowite naukowe przygody. Odwiedzając nas m.in.:

- przekonasz się, jak wywołać wybuch wulkanu

- pod czujnym okiem lekarza dokonasz podstawowych pomiarów medycznych

- sprawdzisz pH roztworu używając zmieniającego kolor soku z czerwonej kapusty

Na szkolnym Festiwalu otworzymy drzwi do tajemniczego świata nauki i techniki. Dodatkowo czekają na Was atrakcyjne niespodzianki.

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ W PIĄTEK

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ W TYGODNIU NAUKI

UWAGA: Harmonogram należy traktować jako orientacyjny, zarówno zaplanowane działania , jaki i klasy, gabinety oraz opiekunowie mogą ulec zmianie w miarę realizacji harmonogramu.