Konkurs na najbardziej oryginalną laleczkę projektu UNICEF

Już jutro 10 marca o godzinie 11.00 rozpoczyna się konkurs na najbardziej oryginalną laleczkę projektu UNICEF – Wszystkie Kolory Świata. Naszą szkołę reprezentować będzie laleczka o imieniu Mateusz, która zebrała najwięcej Waszych głosów.😄

W czasie trwania konkursu, użytkownicy, którzy będą chcieli oddać głos na wybrane zdjęcie laleczki muszą wejść na stronę konkursową, wybrać konkretne zdjęcie i oddać na nie głos, logując się na swoje konto na Facebooku. Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos na wybraną laleczkę ze swojego konta. Oddanie głosu odbywa się poprzez kliknięcie oznaczonego miejsca do oddania głosu pod zdjęciem. Głos można oddać tylko po powiększeniu wybranego zdjęcia laleczki.

Konkurs wygrywa laleczka, która zdobędzie najwięcej głosów.😄

Link do strony konkursowej: https://wszystkiekoloryswiata.unicef.pl/

Nagrodą w konkursie jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF – Majki Jeżowskiej dla zwycięskiej placówki. Obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem scenicznym artystka ma na swoim koncie wiele niezapomnianych przebojów, takich jak: „Wszystkie dzieci nasze są”, „Najpiękniejsza w klasie” czy „A ja wolę swoją mamę”. Z pewnością nie ma nikogo, kto by nie znał tych utworów.

Już dziś zachęcamy Wszystkich do oddawania głosów na naszą szkolną laleczkę. Głosowanie trwa do 18 marca.

Pamiętajcie liczy się każdy głos.😁😀😁