Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

            "W kierunku natury” to hasło tegorocznych obchodów Dnia Ziemi. Z okazji tego święta uczniowie naszego  gimnazjum Krzysztof Mgłosiek i Ksawery Synak  oraz Oskar Krawczyk i Kacper Bielecki z SP 11 zostali wyróżnieni  i nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Elbląga za swoją aktywną postawę na rzecz ochrony środowiska.

            Podczas tej uroczystości mieliśmy okazję wysłuchać krótkiego wykładu dotyczącego historii tego święta w Polsce i na świecie i wysłuchać kilku piosenek o tematyce ekologicznej wykonanych przez dzieci i młodzież z Młodzieżowego Domu Kultury. Dopełnieniem uroczystości był słodki poczęstunek-olbrzymi jubileuszowy tort.

Uczniom gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów.

Koordynator ds. ekologii Halina Dolna

Koordynator ds. ekologii Katarzyna Szyk

Czytaj także...

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.