Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

(NIE)SPANIE w szkole 😴😂 Klasa 7.D postanowiła po raz kolejny spędzić bardzo miłą noc 🌠 w ukochanej placówce z ulubionymi Paniami 😂 Jak to w szkole — zadbaliśmy o tężyznę fizyczną, rozgrywając turnieje w siatkówkę, koszykówkę i dwa ognie 🏀🏐🎖. O muzyczną oprawę 🎶🎸 zadbały nasze klasowe perełki — Gabi i Martyna. Nie zabrakło pysznej kolacji, czyli 🍕🍕🍕 i gier planszowych 🎲🎲🎲, które rozwijają nasze myślenie logiczne i strategiczne. Rozmowy do późnych godzin przerwało 🌞 i tak skończyła się ta wspaniałą przygodą — oby do następnej! Klasa 7.D i Panie Mirka, Kasia i Magda 😀

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.