Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

8 czerwca uczniowie klasy IIId wraz z rodzicami spotkali się w Bażantarni na wspólnym pikniku integracyjnym. 😁 Było pieczenie kiełbasek na ognisku, po wspólne zabawy, zawody sportowe. Były wyścigi rzędów, przeciąganie liny, zbijak, który przyniósł najwięcej frajdy oraz zabawy dowolne. Dodatkowym zadaniem dla rodziców było odnalezienie swojego portretu na rysunkach przygotowanych przez dzieci. Każdy poradził sobie znakomicie. 👍
Wspólny piknik przyniósł wszystkim dużo radości i pozytywnej energii. 😀😆🙃😁
Dziękuję za wspólnie spędzony czas.

wychowawca Ania Biegaj😀

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.