Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Z okazji Święta Języków obchodzonego na całym świecie, 🌎 uczniowie naszej szkoły włączając się w akcję wykonywali gry planszowe. Celem tej pracy było utrwalenie słownictwa i zwrotów poznanych na wcześniejszych lekcjach poprzez wykorzystanie ich do stworzenia planszówki 🎲🎲🎲 w języku angielskim lub niemieckim. Fantazja i kreatywność naszych uczniów nie mają końca 💪, a dzięki precyzyjnym kryteriom sukcesu stworzyli wartościowe dzieła, które można podziwiać w holu przy dyżurce.

Niedługo rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze wykonanie planszówki z okazji Dnia Języków Obcych i nagrodzenie jej twórców, więc bądźcie czujni 👀

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Zespół nauczycieli języków obcych.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.