Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W ramach cyklu zajęć „Poznajemy zawody” uczniowie klasy I a mieli niesamowitą okazję poznać pracę skoczka spadochronowego. W dniu dzisiejszym odwiedził nas pan Marcin Junker, tata Ignasia. Pan Marcin ubrany w strój spadochroniarza opowiedział nam o swoim hobby, zamiłowaniu do skakania. Pokazał nam spadochron, uprząż, kask, wysokościomierz i okulary spadochronowe. Wszystko mogliśmy dotknąć, a nawet zmierzyć. Zajęcia bardzo nam się podobały. Było moc atrakcji i radości.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny. 😀

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.