Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

22 października, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu wzięli udział w Marszu Zdrowia „Kocham Cię Życie” organizowanym przez Elbląskie Amazonki oraz Zespół Szkół Gospodarczych w Elblągu. Podczas marszu uczniowie różnych placówek, w tym Naszej prezentowali hasła promujące zdrowy styl życia. ZDROWE ŻYCIE FAJNA SPRAWA, DBANIE O NIE TO PODSTAWA – to hasło SP 11.  Najciekawsze zostaną nagrodzone po głosowaniu mieszkańców Elbląga, które odbędzie się w dniach 25.10 – 10.11. 2022r. Celem samego Marszu jest zwrócenie uwagi społeczeństwa, jak ważna jest profilaktyka zdrowia, a szczególnie profilaktyka raka piersi.

Magdalena Szyk-Wojtkiewicz, Katarzyna Szyk-Gira

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.