Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

28 listopada 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego odbyła się kolejna edycja międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego „Autumn on the farm”. W jesiennych potyczkach udział wzięło 11 reprezentacji ze szkół z Elbląga i okolic. Uczniowie klas 3 SP zmierzyli się w sześciu konkurencjach sprawdzających znajomość słownictwa, umiejętność liczenia oraz czytania ze zrozumieniem.

Oprócz tego, każda drużyna przygotowała pracę plastyczną pod tytułem „My scarecrow” oraz zaprezentowała w kilku zdaniach tytułowego stracha na wróble. Trzecioklasiści wykazali się znakomitym zgraniem i umiejętnością pracy w zespole pod presją czasu. Zabawa była wspaniała, poziom bardzo wyrównany, a każdy uczestnik zabrał do domu wspaniałe upominki.

W jury konkursu zasiadła Pani Mariola Chodakowska z ramienia W-MODN w Elblągu oraz Pani Dorota Gościńska – wicedyrektor szkoły gospodarzy.

Wyniki konkursu prezentują się następująco:

I miejsce – SP 11
II miejsce – ex aequo SP 1 oraz SP Nowakowo

Dzięki uczennicom Jedenastki uczestnicy konkursu zostali porwani do wspólnego tańca do piosenki „Hockey Pokey”, która oprócz kompetencji językowych angażowała koordynację ruchową i sprawiła dużo frajdy!

Zapraszamy za rok!

Organizatorzy
M. Frączyk
M. Szyk-Wojtkiewicz

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.