Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Rozmawialiśmy o emocjach w oparciu o bajkę edukacyjną. Tematem przewodnim była umiejętność dzielenia się z innymi. Dzieci oceniały postępowanie bohaterów bajki, czytały ją wcielając się w różne postacie, np. w chichoczącą wiewiórkę. Było przy tym dużo śmiechu. Podczas pracy zespołowej uczniowie wykazali się umiejętnością współdziałania  i wzajemnego zrozumienia. Obie drużyny osiągnęły cel i wykonały budowle z klocków Lego. Na koniec zajęć dzieci otrzymały książki o przygodach Mikołajka, Były to wesołe i pouczające zajęcia.

Agata Pałat

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.