Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy I A wybrali się na zajęcia recyklingowe połączone z wycieczką po Zakładzie Utylizacji Odpadów. Dzieci dowiedziały się dużo ciekawych informacji z zakresu zasad selektywnej zbiórki odpadów. Wszyscy sprawdzili swoją wiedzę w praktyce, segregując obrazki z odpadami do odpowiednich koszy na śmieci. Każdy wykonał swój instrument muzyczny, wykorzystując rolki po papierze toaletowym.  Następnie wybraliśmy się na wycieczkę po zakładzie.  Wycieczka utwierdziła nas w przekonaniu, jak ważna jest segregacja odpadów.😁😀

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.