Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍🤎 Emocje towarzyszą nam w każdej chwili naszego życia, choć nie zawsze je dostrzegamy. Wpływają na nasze życie codzienne; dość często, kierowani nimi, podejmujemy działania i decyzje będące krzywdzącymi dla osób, z którymi obcujemy. Wpływają na nasze postrzeganie świata, ale również na to, jak widzą nas inni. W trakcie warsztatów z zakresu edukacji emocjonalnej prowadzonych przez pedagoga specjalnego, Panią Agnieszkę Cywińską, uczniowie klasy I c poznali techniki radzenia sobie z emocjami uznawanymi powszechnie za negatywne, ale również nauczyli się dostrzegać piękno i dobro płynące z doświadczania emocji pozytywnych. ❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍🤎

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.