Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Chłopcy z 4.d postanowili uhonorować swoje kochane 💝 koleżanki z klasy i przygotowali dla nich wieczór pełen atrakcji. 💥 Zaczęło się od bardzo trudnych i zawiłych podchodów, które pozwoliły na beztroskie chodzenie po całej szkole. Następnie, dziewczynki zostały poddane egzaminowi praktycznemu obierania mandarynek 🍊🍊🍊 oraz rysowania kwiatka 🌸 🏵 🌹🌼z zamkniętymi oczami. Zaraz po słodkim poczęstunku wybraliśmy się zagrać w "ciuciubkę" odszukując się wzajemnie w zakamarkach korytarza C. Na koniec kobitki zagrały w bardzo trudny QUIZ  🖥 sprawdzający ich wiedzę o "spalonym" czy sławnych piłkarzach. Po harcach sportowych na szkolnej auli pożegnaliśmy się, a obdarowane wspaniałymi.prezentami 🎁🎀 - świecącymi kwiatkami - dziewczynki podziękowały swoim kolegom z klasy 🎖 🎗

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.